У Вінницькій обл. виявлено значне перевищення вмісту хрому у воді

06.02.09 11:12 2557 1

У селищі Турбів у Вінницькій обл. у громадських колодязях виявили значне перевищення вмісту хрому у воді.

У Вінницькій обл. виявлено значне перевищення вмісту хрому у воді

За інформацією завідувача санітарно-гігієнічним відділом обласної СЕС Володимира Хитрука, проби води, взяті в 38 громадських криницях Турбова, показали вміст солей хрому, який перевищує допустимі показники від 5 до 380 разів, передає радіо "Ера". У зоні забруднення проживає близько 1,5 тис. людей.

Джерелом забруднення є місцевий машинобудівний завод. На території підприємства виявили пожежний резервуар, де зберігалися гальванічні стоки. Припускають, що за багато років отрута просочилася у грунт і потрапила до водяних горизонтів.

За словами В.Хитрука, нейтралізувати хром штучно у цьому випадку практично неможливо. Доведеться чекати довгі роки, доки він осяде у водоносних пластах чи його розбавить маса води. Тож зараз криниці просто закривають, а населення попереджають про неможливість їх подальшої експлуатації. При цьому наголошується, що причин для паніки немає.

У селищі здійснюють обстеження людей на предмет отруєння, яке, за словами медиків, не матиме гостро вираженого характеру, але через накопичення шкідливої речовини вражатиме печінку, нирки, нервову систему і може спровокувати онкологічні захворювання. Загальна вартість робіт з ліквідації надзвичайної ситуації може сягати 1 млн грн.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:РБК-Україна
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. DINOSAUR
    DINOSAUR
    06-02-09, 16:15 | IP:95.132.183...
    На території підприємства виявили пожежний резервуар, де зберігалися гальванічні стоки. Припускають, що за багато років отрута просочилася у грунт і потрапила до водяних горизонтів.

    Ну а то что директор бочками на поля вывозил и выливал эти самые стоки никто и не подумал. Кто нагрелся, научитесь делится, и платите людям!!!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)