Вінниччина готується до міжнародної факельної естафети «Всесвітній біг заради гармонії»

07.06.13 09:18 3586

З метою належної організації та проведення на обласному рівні міжнародної факельної естафети, 6 червня під головуванням заступника голови ОДА Григорія Деруна відбулась нарада, на якій детально обговорювались організаційні питання.

Вінниччина готується до міжнародної факельної естафети «Всесвітній біг заради гармонії»

нарада

«Дуже приємно, що всі прихильники здорового способу життя та любителі бігу Вінниччини 13-17 червня матимуть чудову можливість реалізуватись у своїй улюбленій справі, долучившись до марафону в рамках міжнародної факельної естафети «Всесвітній біг заради гармонії», яка проходить за підтримки Міністерства молоді та спорту України, - зауважив Григорій Дерун. - Завдання обласної влади – завчасно подбати про безпеку та комфортне пересування учасників масового заходу, організувати медичний та ДПС-супровід, харчування і ночівлю учасників марафону».

Про хід факельної естафети поінформував присутніх представник марафонської команди «Всесвітній біг заради гармонії» у Вінницькій області Ігор Мудрик. Він повідомив, що учасників естафети зустрічатимуть у Вінниці 15 червня о 12 годині біля музею Миколи Пирогова, звідки і почнеться факельний марафон вулицями міста.

нарада

На Вінниччині естафета пройде по території Мурованокуриловецького, Барського, Жмеринського, Тиврівського, Вінницького, Липовецького, Іллінецького районів та містами Жмеринка і Вінниця. У всіх цих районах та містах до учасників факельної естафети долучаться ветерани спорту – любителі бігу. Тривалість пробігу теренами Вінниччини становитиме 5 днів, протягом яких марафонці подолають близько 306 км.

Для довідки:

Всесвітній біг заради гармонії - це міжнародна естафета, яка проводиться з метою поширення ідеалів толерантності, дружби і гармонійного співіснування народів у світі. Естафета - не комерційний проект, він не проводиться на підтримку якоїсь політичної сили. Його учасники лише пропонують добру волю людям в усьому світі. Символом гармонії і єднання є палаючий факел, який бігуни передають один одному із рук в руки.

Всесвітній біг заради гармонії проводиться у понад 100 країнах світу протягом останніх 26 років.

Учасником естафети може стати кожен - вік і фізична підготовка не мають значення! Будь-хто може пронести факел кілька кілометрів або кілька кроків маршрутом естафети чи просто потримати його з думкою про мир, гармонію і взаєморозуміння у світі.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)