Новим начальником Могилів-Подільського МВ УМВС призначено полковника міліції Юрія Дубецького

06.08.13 12:11 5477

Особовому складу Могилів-Подільського міськвідділу міліції УМВС України у Вінницькій області офіційно представили нового начальника – полковника міліції Юрія Дубецького.

Новим начальником Могилів-Подільського МВ УМВС призначено полковника міліції Юрія Дубецького

Наказом начальника УМВС України у Вінницькій області № 161 від 1 серпня 2013 року начальником Могилів-Подільського МВ УМВС призначено полковника міліції Юрія Дубецького, який до цього часу працював начальником відділу боротьби з кіберзлочинністю УМВС України у Черкаській області.

За словами першого заступника начальника УМВС України у Вінницькій області Сергія Вучкана, який представляв нового керівника Могилів-Подільської міліції, призначенням на посаду Юрія Дубецького покладено крапку у низці кадрових змін керівного складу міськвідділу.

- Юрій Олександрович має великий досвід управлінської роботи та чималий стаж роботи в структурі вінницької міліції, тож йому відома специфіка Вінниччини, - сказав Сергій Вучкан.

Новопризначеного начальника Могилів-Подільської міліції привітали міська та районна влада, керівники суміжних служб з правоохоронної діяльності.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:СЗГ УМВС України у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)