Прокуратура зайнялася екологією. 206 посадових осіб притягнуто до відповідальності

31.08.13 11:43 1938

Захист прав громадян та інтересів держави в екологічній сфері - один із головних пріоритетів наглядової діяльності прокурорів

Прокуратура зайнялася екологією. 206 посадових осіб притягнуто до відповідальності

На розширеному засіданні колегії прокуратури Вінницької області розглядали питання стану додержання природоохоронного законодавства та правозахисної діяльності органів прокуратури у цій сфері, повідомляє прес-служба прокуратури Вінницької області. Виконуючий обов'язки прокурора області Олег Хоменчук наголосив: "Це обумовлено тим, що захист прав громадян та інтересів держави в екологічній сфері, як у минулому, так і в поточному роках, визначався колегією одним із головних пріоритетів наглядової діяльності прокурорів".

За інформацією старшого прокурора прокуратури області з питань захисту прав громадян та інтересів держави в екологічній сфері Андрія Шпортуна протягом року органами прокуратури Вінницької області в екологічній сфері прийнято 283 постанови про проведення перевірок, за результатами яких зареєстровано 12 кримінальних правопорушень, із вжиттям заходів розглянуто 229 подань, до відповідальності притягнуто 206 посадових осіб, з яких 60 відсотків службовці органів державного контролю, до бюджету відшкодовано 360 тис. грн.

Водночас стан законності у цій сфері потребує покращання. А відтак, Головним управлінням Держсанепідемслужби, ветеринарної медицини, охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та рибальства, обласному управлінню лісового та мисливського господарства, державній екологічній інспекції, інспекції державно-будівельного контролю, керівництво яких взяло участь у розширеному засіданні колегії прокуратури області, потрібно негайно активізувати свою роботу, аби вінничани жили в екологічно чистій зоні та споживали продукти, які б відповідали європейським стандартам.

Колегією розроблено ряд заходів для покращення стану додержання природоохороннного законодавства на Вінниччині.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)