Після перевірки головного міліціонера Вінниччини, у міліції Козятина кадрові зміни

17.09.13 12:10 3205

Про це повідомляє СЗГ УМВС України у Вінницькій області

Після перевірки головного міліціонера Вінниччини, у міліції Козятина кадрові зміни

Під час особистого прийому громадян у м. Козятині до начальника УМВС в області Віктора Русина звернулися зі скаргами та проблемами понад десяток жителів району. Здебільшого люди нарікали на затягування розслідування кримінальних проваджень слідчими, на бездіяльність працівників міліції, а також на невиконання рішень судів.

За такої кількості скарг від населення та відсутності дієвого діалогу з людьми, генерал Русин прийняв рішення про проведення комплексного інспектування оперативно-службової діяльності районного відділу міліції.

За словами заступника начальника УМВС полковника міліції Миколи Загорулька, який очолював перевіряючих з обласного управління міліції, інспектування виявило ряд недоліків в роботі козятинської міліції. За його результатами з займаної посади було звільнено заступника начальника райвідділу по громадській безпеці, керівника сектору дільничних інспекторів міліції. Ряд працівників притягнуті до дисциплінарної відповідальності за неналежне виконання службових обов’язків.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)