У селі Лемешівка Калинівського району відкрито дитячий садочок

Реорганізація місцевої школи у навчально-виховний комплекс дала змогу шляхом реконструкції частини шкільного приміщення відкрити для найменших жителів громади дошкільну групу на 30 вихованців. А отже – й забезпечити на території села виконання доручення Президента України щодо рівного доступу дітей до дошкільної освіти.

У селі Лемешівка Калинівського району відкрито дитячий садочок

«Нині основне завдання для влади - дійти до кожної територіальної громади і створити таку атмосферу, щоб люди мали віру в завтрашній день і розуміли, що влада налаштована послідовно вирішувати ті буденні питання, що хвилюють сьогодні кожного жителя території, - зазначив керівник Вінниччини Іван Мовчан, вітаючи мешканців Лемешівки з очікуваною подією. - І розширення мережі дошкільних навчальних закладів є одним пріоритетних напрямів нашої діяльності у поточному році».

У селі Лемешівка Калинівського району відкрито дитячий садочок

Голова облдержадміністрації зауважив, що планом на 2013 рік передбачалося відкриття в області не менше 50 нових садочків. Та вже сьогодні цей показник становить 60 закладів і, зважаючи на те, що чимало об’єктів нині перебувають в роботі, їх загальна чисельність до кінця року ще буде змінюватися.

У селі Лемешівка Калинівського району відкрито дитячий садочок

«Корегуючи свої накопичення, співпрацюючи з керівниками районів, ми намагаємось допомогти кожній територіальній громаді, беручи на себе солідарну відповідальність. І разом з тим, налаштовуємо усіх районних очільників, голів сільських рад на активну участь у цих процесах. Адже основна наша інвестиція – це люди: зі своєю працездатністю, людяністю, своїм теплом та душею. Тому будь-яка ініціатива громади, спрямована на розвиток території, буде підтримана владою», – наголосив Іван Мовчан.

У селі Лемешівка Калинівського району відкрито дитячий садочок

Оглянувши приміщення дитячого садочку, керівник області відзначив, що створення навчально-виховних комплексів є ідеальною формою для забезпечення відповідною освітою дошкільнят у сільській місцевості і саме на таких закладах варто сьогодні зосереджувати увагу. «За такої моделі зберігається педагогічний колектив закладу, економиться значний фінансовий ресурс та завантажується приміщення, що зазвичай не використовується у повному обсязі, і найголовніше - діти мають можливість отримувати стартову освіту», - підкреслив Іван Мовчан, висловивши переконання, що влада повинна опікуватися дитиною змалечку, аби отримати повноцінного, освіченого громадянина, який розбудовуватиме державу.

У селі Лемешівка Калинівського району відкрито дитячий садочокПереглядів: 8800
Поширень: 0