Шаргородський районний суд виніс вирок тінейджеру, який разом з двома неповнолітніми друзями розтрощив єврейське кладовище

11.10.13 13:40 2265

Двоє 14-річних школяра та 18-річний випускник училища розтрощили єврейське кладовище у селі Джурин, на Вінниччині

Шаргородський районний суд виніс вирок тінейджеру, який разом з двома неповнолітніми друзями розтрощив єврейське кладовище

Шаргородський районний суд виніс вирок тінейджеру, який у квітні 2013 року разом з двома неповнолітніми друзями розтрощив 54 надгробки на старому єврейському кладовищі у селі Джурин.

До міліції по допомогу звернулась обурена єврейська громада. Правоохоронці зафіксували повалені та потрощені пам’ятники та зайнялися пошуками вандалів.

Вже за кілька годин після надходження повідомлення з’ясувалось, що погром влаштували місцеві хлопці – двоє 14-річних восьмикласників та 18-річний випускник училища, заради розваги. Підлітки, проходячи через кладовище, збивали могильні плити ногами та рахували розбиті трофеї.

Районний суд визнав юнака винним за ч.2 ст.297 КК України (наруга над могилою) і оголосив йому вирок – три роки позбавлення волі з іспитовим строком два роки. Двоє неповнолітніх учасників погрому через свій юний вік уникнули кримінальної відповідальності, але батькам вандалів довелось відшкодувати завдані збитки.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:СЗГ УМВС України у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)