9 сімей села Станіславчик Жмеринського району отримали Доступне житло

Технічний паспорт на 9-квартирний будинок, що був споруджений на базі незавершеного приміщення лікарні, вручив новоселам голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан.

9 сімей села Станіславчик Жмеринського району отримали Доступне житло

«Сьогодні у вашій територіальній громаді знакова подія, і мені приємно розділити це свято разом з вами, - зазначив керівник Вінниччини, звертаючись з вітальним словом до мешканців Станіславчика. – У цьому році ми започаткували практику зведення протягом року 8-квартирного будинку практично в кожному районі області. І наше завдання – з допомогою програми «Доступне житло», яка сьогодні на особливому контролі Президента України, та з допомогою обласного Фонду сприяння інвестиціям, розпочати таке будівництво, у стислі строки завершити його і дати людям інструмент здешевлення житла. Адже державна програма передбачає отримання пільгових кредитів терміном на 15 років, і скористуватися нею можуть сьогодні чимало жителів територіальних громад Вінниччини».

Голова облдержадміністрації зауважив, що напередодні сертифікати на помешкання, придбані у рамках програми «Доступне житло», отримали 16 вінницьких сімей. І найближчим часом по області буде введено в експлуатацію ще щонайменше десяток таких будівель.

9 сімей села Станіславчик Жмеринського району отримали Доступне житло

9 сімей села Станіславчик Жмеринського району отримали Доступне житло

«І вчора, і сьогодні ми стали свідками того, що такі програми діють і мають право на розвиток та адаптацію на всій території області. І ваша будівля – чергове підтвердження тому, що ми можемо вирішувати житлове питання, якщо крок за кроком системно над цим працюватимемо. Крім того, адаптуючи такі проекти по всій області, ми маємо можливість завершити величезну частину недобудов і в перспективі за такою формою забезпечити людей житлом», - наголосив Іван Мовчан.
Вручивши голові житлового кооперативу технічний паспорт на новобудову, очільник регіону презентував мешканцям будинку сертифікат на 30 тисяч гривень на упорядкування прибудинкової території та придбання дитячого майданчику, а також побажав новоселам достатку та комфорту у нових домівках.

9 сімей села Станіславчик Жмеринського району отримали Доступне житлоПереглядів: 6976
Поширень: 0