На Вінниччині активно розвивають позашкільну освіту

20.11.13 14:20 3482

Іван Мовчан: «В області позашкільною освітою охоплено близько 76% школярів. Ми ставимо перед собою завдання наступного року довести цей показник до 80%»

На Вінниччині активно розвивають позашкільну освіту

Голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан у ході робочої поїздки в Оратівський район відвідав районний Будинок дитячої та юнацької творчості, колектив якого очолює досвідчений педагог Тетяна Поліщук. Керівник області поспілкувався з педагогами та вихованцями БДЮТ, ознайомився з умовами для роботи гуртків і студій.

Навчально-виховний процес у закладі здійснюється за 5 профілями: художньо-естетичний, технічний, туристичний, декоративно-ужиткового мистецтва, еколого-натуралістичний. В гуртках займаються 390 учнів, заняття ведуть 11 педпрацівників.

У 2013 році на утримання Будинку дитячої творчості передбачено 386 тис. грн. (на 25 тис. грн. більше ніж у 2012 році).

На зміцнення матеріально-технічної бази витрачено 40 тис. грн.: 10 тис. грн. – на придбання меблів; 30 тис. грн. – туристичне спорядження. Крім того, 10 тис. грн. позабюджетних коштів використано на придбання костюмів.

Заступник директора департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Андрій Лисак повідомив голові ОДА про нововведення у районі:

«У цьому районі прийнято рішення: всі гуртки, які діяли у сільських школах, сконцентрувати тут, на базі Будинку дитячої та юнацької творчості, де є фахівці і умови для занять. Є тут така практика – виїзний позашкільний навчальний заклад. В окремих селах проводяться майстер-класи для всіх охочих».

Вихованці гуртків вручили Івану Мовчану подарунки ручної роботи.

Після ознайомлення з роботою закладу голова ОДА поділився враженнями з журналістами:
«Президент України у своїх соціальних ініціативах «Діти – майбутнє України» особливе місце відводить позашкільній освіті. В області позашкільною освітою охоплено близько 76% школярів. Ми ставимо перед собою завдання наступного року довести цей показник до 80%. Але мова не тільки про відсотки і показники, а про якість занять. Ми побували сьогодні у Будинку дитячої творчості, в гуртках якого займаються понад 300 дітей. Діти зайняті, вони не підпадають під шкідливий вплив вулиці, не сидять годинами біля телевізора, не шукають небезпечних пригод, а отримують корисні навички, зміцнюють здоров’я, розвиваються гармонійно, вчаться спілкуватися, допомагати одне одному. Чудовий педагогічний колектив забезпечує високу якість занять і теплу атмосферу. Я впевнений, що це можна сказати й про багато інших закладів позашкільної освіти».

Фото

На Вінниччині активно розвивають позашкільну освіту На Вінниччині активно розвивають позашкільну освіту На Вінниччині активно розвивають позашкільну освіту На Вінниччині активно розвивають позашкільну освіту На Вінниччині активно розвивають позашкільну освіту На Вінниччині активно розвивають позашкільну освіту На Вінниччині активно розвивають позашкільну освіту На Вінниччині активно розвивають позашкільну освіту На Вінниччині активно розвивають позашкільну освіту На Вінниччині активно розвивають позашкільну освіту На Вінниччині активно розвивають позашкільну освіту На Вінниччині активно розвивають позашкільну освіту На Вінниччині активно розвивають позашкільну освіту На Вінниччині активно розвивають позашкільну освіту На Вінниччині активно розвивають позашкільну освіту

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)