Будівництво Хресної Дороги є найкращим свідченням того, що Шаргородщина багата на глибоко духовних та щирих людей

13.01.14 08:08 2756

Таке переконання висловив голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан, відвідавши разом із народним депутатом України Миколою Джигою подячну Літургію, що 11 січня відбулася у храмі Святого Флоріана в місті Шаргород.

Будівництво Хресної Дороги є найкращим свідченням того, що Шаргородщина багата на глибоко духовних та щирих людей

Богослужіння на честь усіх тих, хто долучився до будівництва стоянь Хресної Дороги, яка силами благодійників та мирян постає сьогодні на Шаргородщині, очолив єпископ Кам’янець-Подільської дієцезії Римо-католицької церкви Леон Дубравський.

Літургія у храмі Святого Флоріана в місті Шаргород

По завершенню Божественної Літургії Іван Мовчан та Микола Джига звернулися до прихожан з вітальним словом.

«Сьогодні ми відзначаємо тих, хто докладає зусиль для будівництва Хресної Дороги. І я переконаний, що з часом це буде величезна історична подія для Шаргородщини, адже аналогів розпочатій тут ще в 2008 році роботі, немає в жодній країні Східної Європи, - зазначив керівник Вінниччини Іван Мовчан. – На сьогодні серед вірян вже склалася традиція чотири рази на рік проходити Хресною Дорогою у пошуку духовності та Божого благословення. Тож нам необхідно докладати усіх зусиль задля того, щоб у найближчі роки завершити будівництво цієї святині».
Голова обласної державної адміністрації висловив подяку усім меценатам, які долучилися до створення стоянь Хресної Дороги, та єпископу Леону – за високу духовність та віру, що надихає прихожан на добрі справи.

Літургія у храмі Святого Флоріана в місті Шаргород

Не залишив Іван Мовчан поза увагою і той факт, що завдяки позиції владики Леона протягом останніх років Римо-католицькій церкві повернено чимало костелів у містах та селах регіону. Сьогодні ж обласна влада спільно з духовенством працює над тим, аби передати віруючим будівлі у Браїлові та селі Іванів Калинівського району. «Впевнений, що спільними зусиллями ми вирішимо усі проблемні питання», - зауважив очільник Вінниччини.

Привітавши мирян з різдвяними святами, які ще продовжує відзначати весь християнський світ, голова облдержадміністрації висловив переконання, що Шаргородщина багата на глибоко духовних та щирих людей. І будівництво Хресної Дороги є найкращим свідченням того. «Хотілось би побажати усім нам, щоб в ось таких храмах ми виховували нашу духовність, патріотизм та віру, які вкрай необхідні сьогодні кожному. Лише так ми зможемо будувати нашу незалежну державу, розвивати нашу Вінниччину», - зазначив Іван Мовчан, побажавши усім присутнім здоров’я, добра, достатку та Божого благословення.

Літургія у храмі Святого Флоріана в місті Шаргород

Зі словами вдячності звернувся до прихожан та духовенства й народний депутат України Микола Джига, запевнивши, що й надалі всіляко сприятиме розвитку Шаргородського краю, його культурних та духовних надбань.

Завершилось урочисте богослужіння спільним виконанням різдвяних колядок.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)