УБОЗ спіймав посадовця на корупційному адмінправопорушенні

02.02.14 22:45 2541

Начальник відділу освіти однієї з райдержадміністрацій області «забув», що його дружина працює заступником директора однієї з шкіл району.

УБОЗ спіймав посадовця на корупційному адмінправопорушенні

За словами начальника УБОЗ УМВС України у Вінницькій області Валерія Пастуха, посадовець не доповів голові райдержадміністрації про виникнення конфлікту інтересів в своїй службовій діяльності. Як з’ясувалось, його дружина працювала в одній з підпорядкованих йому установ на посаді заступника директора, що могло вплинути на результати проведеної ним атестації педагогічних працівників цієї школи.

Відповідно до частини 1 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (неповідомлення особою безпосереднього керівника у випадках, передбачених законом, про наявність конфлікту інтересів) працівниками вінницького УБОЗу області складено протокол про адміністративне корупційне правопорушення, який направлений на розгляд суду.

За подібне діяння закон передбачає накладення штрафу від десяти до ста п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:СЗГ УМВС України у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)