УБОЗ спіймав посадовця на корупційному адмінправопорушенні

02.02.14 22:45 2070 1

Начальник відділу освіти однієї з райдержадміністрацій області «забув», що його дружина працює заступником директора однієї з шкіл району.

УБОЗ спіймав посадовця на корупційному адмінправопорушенні

За словами начальника УБОЗ УМВС України у Вінницькій області Валерія Пастуха, посадовець не доповів голові райдержадміністрації про виникнення конфлікту інтересів в своїй службовій діяльності. Як з’ясувалось, його дружина працювала в одній з підпорядкованих йому установ на посаді заступника директора, що могло вплинути на результати проведеної ним атестації педагогічних працівників цієї школи.

Відповідно до частини 1 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (неповідомлення особою безпосереднього керівника у випадках, передбачених законом, про наявність конфлікту інтересів) працівниками вінницького УБОЗу області складено протокол про адміністративне корупційне правопорушення, який направлений на розгляд суду.

За подібне діяння закон передбачає накладення штрафу від десяти до ста п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:СЗГ УМВС України у Вінницькій області
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1.
    03-02-14, 08:02 | IP:81.30.173...
    Який маразм...У кожній вінницькій школі(майже)працюють діти директорів чи то завучів, які їх же і табелюють.І це не тільки у школах.І у лікарнях також.Чому ж геройський УБОЗ не робить перевірок і" не помічає" таких фактів? ,бо йому фіолетово.... А от як здали когось за те,що не поділився чимось,о одразу ж там і знайшли все,що потрібно....
    Хоч би вже не писали таку гидоту, а почали виконувати цей закон та позвільняли з усіх бюджетних установ родичів керівників,то одразу стільки місць робочих вивільнилося б для більш обдарованих і працьовитих громадян без "волохатої лапи" їх впливових родичів...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)