Прокуратура виявила низку порушень у сфері пасажирських перевезень області

18.03.14 17:03 2025 1

Прокуратурою Вінницької області виявлено низку грубих порушень щодо додержання посадовими особами Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури Вінницької ОДА вимог законодавства про автомобільний транспорт.

Прокуратура виявила низку порушень у сфері пасажирських перевезень області

Про це повідомив начальник відділу прокуратури області Андрій Гулько.

Зокрема він сказав: "Посадовцями держустанови не затверджено умов конкурсів з перевезення пасажирів на внутрішньообласних маршрутах. У результаті цього не виконуються державні соціальні нормативи у сфері транспортного обслуговування населення та нехтуються права осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Також установлено, що до участі в конкурсах допускалися перевізники, які не мали достатньої кількості автобусів, чи передбачали використовувати на маршрутах транспортні засоби, що заборонені законодавством, для виконання регулярних перевезень. А 7 перевізників, які уклали минулого року 11 договорів, взагалі не виїжджали у рейси. Встановлено і випадки, коли до керування автобусами допускалися особи, з якими не оформлено трудових відносин."

Такий стан свідчить про відсутність належного дієвого контролю у вказаній сфері. Тому, з метою усунення порушень закону, причин та умов, що їм сприяють, прокуратурою області керівництву Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури Вінницької ОДА внесено подання, яке на даний час перебуває на розгляді керівництва установи.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-служба прокуратури Вінницької області
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Олександр
    Олександр
    18-03-14, 17:47 | IP:37.52.3...
    У нашому місті Вінниці існує автобусний маршрут Площа перемоги- цвинтар- Лука- Мелешкіська. Цей маршрут належить Вінницькому району, а фінансує його на перевіз пільгових категорій населення управління праці Вінницького району. Водії цих на половину вже зношених автобусів, ВІДМОВЛЯЮТЬСЯ перевозити Чорнобильців, і інвалів ВВВ. В автобусах зовсім відсутня будь яка інформація про перевізника, про те хто може їхати без оплати, а автобусах постійна музика - шансон, паління і розмови по телефону за кермом. На неодноразові скарги до обласного управління транспорту, там відповідали що вони наведуть порядок, але складається враження що за порядок вони ( управлінці) отримують гроші, а БЕЗпорядок залишається.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)