Вінниччина перейшла із режиму постійної готовності у режим підвищеної готовності

12.02.15 07:32 2151 0

Вінниччина перейшла із режиму постійної готовності у режим підвищеної готовності

11 лютого, в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбулася прес-конференція за участі директора Департаменту цивільного захисту ОДА Сергія Вовченка щодо готовності населення до цивільного захисту.

Розпочинаючи прес-конференцію Сергій Вовченко зазначив, що в області працює комісія з державної служби надзвичайних ситуацій, яка перевіряє дії органів управління територіальної підсистеми щодо дій в підвищеній готовності. Проводиться комплекс заходів щодо обслуговування та зв’язку внутрішньо обласної системи оповіщення. Наразі вона в будь-який час готова виконати свої завдання. Він зазначив, що на території Вінницької області проводиться інвентаризація захисних споруд.

Вінниччина перейшла із режиму постійної готовності у режим підвищеної готовності

«Також на міських, позаміських пунктах управління ведеться цілодобове чергування, налагоджено взаємодію з обласним військовим комісаріатом. Хочу нагадати, що наразі в області розпочалася призовна кампанія. Так, у Вінницькій області плани укомплектування Збройних сил України виконуються на сто відсотків», - наголосив Сергій Вовченко.

Як повідомив директор Департаменту цивільного захисту ОДА, згідно розпорядження КМУ «Про встановлення режимів підвищеної готовності та надзвичайної ситуації», яким встановлено, що у всіх регіонах України введений режим підвищеної готовності, а в Луганській та Донецькій області введено режим надзвичайної ситуації, видано розпорядження голови облдержадміністрації щодо його виконання.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)