Про це повідомив директор департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Володимир Крисько під час щотижневої наради в облдержадміністрації.

За словами Володимира Криська, досвід Вінниччини став прикладом для інших областей України. Так, до Вінницької області звернулись колеги з Кіровоградської, Луцької, Хмельницької, Львівської, Чернівецької, Чернігівської, Тернопільської областей для надання їм консультацій щодо формування пакету документів та налагодження процедури надання в оренду водних об\'єктів.

Для проведення торгів на право оренди земельної ділянки водного фонду з водним об\'єктом підготовлено 15 пакетів документів, які передано виконавцю торгів. З них 4 земельні ділянки (Погребищенський район) продані на земельних торгах у січні 2015 року. Після поправок до законодавчих актів України у 2013 році, такий аукціон проводився вперше.

Вінниччина стала прикладом для інших областей у продажу через аукціон оренди водних об\'єктів

Окрім того, для 5 земельних ділянок водного фонду з водних об\'єктом оголошений конкурс на проведення виконавця торгів. На 9 земельних ділянок для рибогосподарських потреб та 1 земельної ділянки для рекреаційних потреб оголошений конкурс на виконавця робіт. Інформація щодо проведення конкурсів розміщена на веб-сайті Держземагенства України. Наразі готується проект розпорядження голови облдержадміністрації щодо затвердження проектів землеустрою для 4 земельних ділянок водного фонду та проект розпорядження голови облдержадміністрації щодо включення 15 земельних ділянок до переліку земельних ділянок водного фонду, які виставляються на земельні торги на право оренди.Переглядів: 3717
Поширень: 0