Чи сподобався голові Вінницької ОДА Валерію Коровію "Вацак"?

24.05.15 13:55 9636

Чи сподобався голові Вінницької ОДА Валерію Коровію "Вацак"?

Підприємство, що у 2002 році розпочинало свою діяльність з невеликого цеху з виготовлення тортів та тістечок, а нині перетворилось у велику виробничу фірму з розгалуженою мережею торгових точок та забезпечує робочим місцем 250 працівників, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій відвідав 21 травня у рамках робочої поїздки до Могилів-Подільського району.

Кондитерський Дім, за словами його генерального директора Геннадія Вацака, у своїй діяльності поєднує прогресивні технології та методики домашньої випічки, а асортимент солодкої продукції нараховує понад 100 видів тортів, тістечок, кексів, рулетів, зефіру, печива та цукерок. На виробництві працює власна лабораторія з високотехнічним обладнанням, яка стежить за процесом виготовлення та якістю кінцевого продукту.

Валерій Коровій ознайомився з роботою Кондитерського Дому «Вацак»

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій ознайомився з роботою підприємства, застосовуваними у виробництві технологіями та асортиментом продукції, а також поспілкувався з працівниками Кондитерського Дому.

«Я дуже приємно вражений тим, що сьогодні побачив. Це надзвичайно серйозний проект і абсолютно європейський рівень. Не кажучи про те, що в такий непростий час витримати конкуренцію на ринку і розвиватися – дано не кожному», - відзначив керівник Вінниччини.

Кондитерський Дім «Вацак»

Аналізуючи ситуацію в бізнесовому середовищі, очільник області зауважив, що ситуація досить непроста. Та водночас сьогодні девальвація створила для підприємств-виробників конкурентні переваги по відношенню до імпортних товарів. «Тому зараз ті підприємства, які функціонують в режимі імпортозаміщення або на експорт, працюють стабільно. І ми бачимо це як по динаміці доходів до бюджетів різних рівнів, так і в підвищенні зарплати: в середньому значна частина таких підприємств протягом цього року піднімала заробітну плату в межах 30-50 %. Тому зрозуміло, що подібні виробництва, принаймні ми бачимо це на прикладі Кондитерського Дому «Вацак», в цих непростих ситуаціях сьогодні ще більше підвищують рівень своєї конкурентоспроможності», - зазначив Валерій Коровій.

Кондитерський Дім «Вацак»

Поряд з тим, є чимало проблем на роздрібному та оптовому ринках у тих сферах бізнесу, які працювали з імпортними товарами. І тут серйозна ситуація зі скороченням робочої сили.

Кондитерський Дім «Вацак»

«Головне, що має зрозуміти влада, – вона нікому не повинна надавати конкурентні переваги, а створювати рівні умови для ведення бізнесу. Адже як тільки надаються привілеї або чиниться тиск, це викривляє умови конкуренції, і ефективним немає стимулів розвиватися, а для тих, які працюють неефективно, - відсутні стимули для покращення своєї якості, - зауважив керівник області Валерій Коровій. - Тому як голова обласної державної адміністрації хочу зазначити, що ми сьогодні приділяємо максимальну увагу формуванню рівних конкурентних умов для ведення бізнесу. Переконаний, що це запорука стабільного розвитку бізнесового середовища у найближчій перспективі».

Фото

Чи сподобався голові Вінницької ОДА Валерію Коровію "Вацак"? Чи сподобався голові Вінницької ОДА Валерію Коровію "Вацак"? Чи сподобався голові Вінницької ОДА Валерію Коровію "Вацак"? Чи сподобався голові Вінницької ОДА Валерію Коровію "Вацак"? Чи сподобався голові Вінницької ОДА Валерію Коровію "Вацак"?

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)