Ямпільський приладобудівний завод виготовляє газові лічильники для киян

30.05.15 14:37 3892

Ямпільський приладобудівний завод виготовляє газові лічильники для киян

У рамках робочої поїздки до Ямпільського району голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій 29 травня відвідав ПАТ «Ямпільський приладобудівний завод», який є головним промисловим підприємством району.

Виробництво, у якому на сьогодні задіяно 312 працівників, зорієнтоване в основному на виготовлення газових лічильників і, відповідно до укладеного в минулому місяці контракту, співпрацює з «Київгазом» щодо поставки необхідного облікового обладнання.

Валерій Коровій відвідав Ямпільське підприємство, яке виробляє прилади газового обліку

Голова обласної державної адміністрації ознайомився з роботою підприємства, оглянувши виробництво та поспілкувавшись із працівниками заводу. Відтак висловив переконання, що Ямпільський приладобудівний завод знайшов свою нішу у промисловому середовищі регіону.

Валерій Коровій відвідав Ямпільське підприємство, яке виробляє прилади газового обліку

«Цікаво, що в Ямполі газопостачання немає, а таке підприємство, яке виробляє прилади для обліку споживання газу, є. Причому виробництво унікальне і абсолютно конкурентоспроможне», - відзначив Валерій Коровій.

Водночас керівник Вінниччини зауважив, що ситуація у сфері машинобудування на сьогодні досить непроста, враховуючи в тому числі й таку її специфіку як низька, порівняно з іншими галузями промисловості, швидкість обертання обігових коштів. Причому, за словами голови ОДА, чим більш матеріалоємне виробництво, тим відчутнішою є ця проблематика.

Валерій Коровій відвідав Ямпільське підприємство, яке виробляє прилади газового обліку

«Машинобудування потребує чітких державних програм, пов’язаних з його стимулюванням. Бо, дійсно, складається враження, що підприємства, які в цій сфері працюють, сьогодні залишилися один на один зі своїми проблемами. Як економіст можу зазначити, що загалом стимулювання розвитку машинобудування є дуже важливим етапом, тому що одне робоче місце в цій галузі через так званий мультиплікатор створює біля себе від 5 до 10 нових робочих місць в інших сферах діяльності», - підкреслив Валерій Коровій.

А водночас повідомив, що нині область має нагоду реалізувати серйозний проект саме у сфері машинобудування, який передбачає створення до 1,5 тисячі робочих місць у галузі виробництва холодильного обладнання для підприємств пивної промисловості.

Фото

Ямпільський приладобудівний завод виготовляє газові лічильники для киян Ямпільський приладобудівний завод виготовляє газові лічильники для киян Ямпільський приладобудівний завод виготовляє газові лічильники для киян Ямпільський приладобудівний завод виготовляє газові лічильники для киян Ямпільський приладобудівний завод виготовляє газові лічильники для киян Ямпільський приладобудівний завод виготовляє газові лічильники для киян Ямпільський приладобудівний завод виготовляє газові лічильники для киян Ямпільський приладобудівний завод виготовляє газові лічильники для киян Ямпільський приладобудівний завод виготовляє газові лічильники для киян Ямпільський приладобудівний завод виготовляє газові лічильники для киян Ямпільський приладобудівний завод виготовляє газові лічильники для киян Ямпільський приладобудівний завод виготовляє газові лічильники для киян

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)