На Вінниччині вже більше 18 тис родинам призначено субсидії

04.06.15 15:15 1676 0

На Вінниччині вже більше 18 тис родинам призначено субсидії

Про це повідомила перший заступник директора Департаменту соціальної політики ОДА Людмила Каратаєва.

«Призначення населенню житлових субсидій за спрощеним порядком залишається нагальним питанням. На сьогодні надійшло 39 969 заяв, загалом 84 851 справа перебуває в роботі, призначено субсидії 18 181 родині. Налагоджено взаємообмін інформацією з Державною фіскальною службою та Пенсійним Фондом України, що дає можливість оперативного реагування на звернення громадян за субсидією», - зазначила Людмила Каратаєва.

Перший заступник директора Департаменту інформувала також про результати виконання доручення голови облдержадміністрації Валерія Коровія щодо збереження чисельності працівників системи соціального захисту населення області та зміцнення матеріально-технічної бази вказаних управлінь в умовах запровадження спрощеного механізму надання субсидій населенню.

На Вінниччині вже більше 18 тис родинам призначено субсидії

Так, за словами посадовця, 82 % від загальної кількості районів з відповідальністю підійшли до виконання визначених завдань. «Частково, а деколи і в повній мірі, забезпечено підрозділи соціального захисту комп’ютерною технікою, принтерами та виділено кошти на придбання паперу і канцтоварів. Загалом по області на зазначені цілі виділено коштів на суму 315 тисяч гривень», - повідомила Людмила Каратаєва.

Водночас 5 районів не вжили належних заходів щодо забезпечення управлінь необхідними ресурсами. Відтак голова облдержадміністрації Валерій Коровій доручив взяти пояснення із вказаних районних очільників щодо невиконання визначеного доручення

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)