Козятинський збірний пункт призовників приводять до ладу

06.06.15 11:36 3531

Козятинський збірний пункт призовників приводять до ладу

У рамках робочої поїздки до Козятинського району голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій 5 червня відвідав обласний збірний пункт призовників у місті Козятин.

Керівник Вінниччини оглянув відновлене приміщення, розраховане на одночасне перебування 400 призовників, та ознайомився із забезпеченими в ньому умовами.

За словами заступника начальника відділу комплектування та призову Вінницького обласного військового комісаріату, через цей збірний пункт після відновлення його роботи пройшло вже близько 2 тисяч осіб. На капітальні видатки профінансовано 467 тисяч гривень. Серед проблем: реконструкція системи опалення, заміна вікон та проведення косметичного ремонту приміщення.

Обласна влада допоможе профінансувати роботи з реконструкції системи опалення у Козятинському збірному пункті

Голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій запевнив: у чому буде потреба – обласна влада допомагатиме.

«Ця установа - зона прямої відповідальності Міністерства оборони України, але оскільки заклад є обласним призовним пунктом, абсолютно очевидно, що ми максимально підставляємо своє плече. Лише за першу хвилю відновленого призову тут пройшло 2 тисячі строковиків. З цього фактично починаються перші кроки перебування людей на військовій службі, тому, зрозуміло, що дуже важливо відновити тут належні умови», - зауважив керівник Вінниччини Валерій Коровій.

Обласна влада допоможе профінансувати роботи з реконструкції системи опалення у Козятинському збірному пункті

Очільник регіону відзначив, що у приміщенні вже відновлено системи водозабезпечення та водовідведення, умови проживання. Частково профінансовано, у тому числі й з обласного бюджету, заходи з реконструкції системи опалення. Ця позиція, за словами голови ОДА, буде наразі пріоритетною, оскільки область повинна бути готовою до осіннього призову.

«Найголовніше – це створити достатні умови для того, щоб можна було виконувати завдання, покладені на військові комісаріати та обласну державну адміністрацію в частині роботи з тими молодими людьми, яких призивають на строкову військову службу», - підкреслив Валерій Коровій.

Фото

Козятинський збірний пункт призовників приводять до ладу Козятинський збірний пункт призовників приводять до ладу Козятинський збірний пункт призовників приводять до ладу Козятинський збірний пункт призовників приводять до ладу Козятинський збірний пункт призовників приводять до ладу Козятинський збірний пункт призовників приводять до ладу

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)