Знову в строю

08.06.15 15:17 1685 0

Знову в строю

5 червня в ході чергового етапу командно-штабного навчання з територіальної оборони розпочато практичний призов військовозобов’язаних на навчальні збори для комплектування загонів оборони та рот охорони військових комісаріатів Вінницької області.

Навчання розпочалися з оповіщення та практичного прийому військовозобов’язаних, які призначені на укомплектування даних підрозділів територіальної оборони, на пунктах прийому особового складу. Прийом особового складу проходить організовано та згідно встановлених термінів.

Знову в строю

Знову в строюЗнову в строю

Враховуючи те, що основна частина призваних на збори досить тривалий час не тримала в руках зброю, фахівцями військових комісаріатів області проводяться практичні заняття та лекції не лише з вогневої підготовки, а і з інших військових дисциплін, метою яких є відновлення військової майстерності та злагодженості.

Знову в строю

Навчання досить напружені та насичені, однак керівництвом навчань та місцевою владою вже на другий день для призваних на збори місцевою владою організовано концерт, який відвідав голова районної державної адміністрації. По закінченню концерту земляки мали змогу задати питання своєму районному керівнику та адміністрації навчальних зборів.

Знову в строю

Учасники зборів та населення регіону з порозумінням відноситься до проведення даних заходів та показує високу організованість та патріотизм, якими завжди відмічалися вінничани.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Вінницький обласний військовий комісаріат
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)