”Багатоквартирні будинки не розраховані на індивідуальне опалення”

23.10.09 11:21 2876 6

— Опалювальний сезон у Вінницькій області розпочався вчасно, — запевняє начальник обласного управління житлово-комунального господарства Роман Аксельрод.

”Багатоквартирні будинки не розраховані на індивідуальне опалення”

— Єдина проблема: Кабмін обіцяв погасити різницю тарифів, але й досі цього не зробив. До нового року проблем з опаленням і газом не повинно бути. Як буде далі, залежить і від політичної ситуації в державі, і від договору із ”Нафтогазом”.

Протягом місяця мають прокласти газову трубу від мікрорайону Вишенька до приміських сіл Зарванці та Якушинці. Чи не знизиться тиск газу через це в мікрорайоні?

— Ці два села досі лишаються без газу, хоча розташовані недалеко від Вінниці. Газ людям обіцяють багато років, але й досі жителі сіл палять груби або гріються електрокотлами. Щоб завершити проект газифікації, потрібно понад 13 мільйонів гривень. Тому вирішили прокласти трубу від Вишеньок. Проект газифікації ”Зарванці–Якушинці” прорахований фахівцями. Це не вплине на тиск газу в житловому мікрорайоні Вінниці. Для того, щоб Вишенька взагалі не відчула змін, на головній газорозподільній станції N39 у Сабарові поставлять потужніші регулятори.

Чи готове місто Могилів-Подільський до опалювального сезону?

— Керівники міста звітують, що готові. Правда, облдержадміністрація надала кошти для підготовки. Зазвичай, опалювальний сезон у цьому місті розпочинається на місяць пізніше, ніж по всій області. Це пов’язано із більш високою температурою повітря. Місто розташоване південніше.

Невеличкі міста, такі як Хмільник і Жмеринка, переходять на індивідуальне опалення. Чи планують у Вінниці відмовлятися від централізованого опалення?


— Заборонено від’єднуватися від системи централізованого опалення. Як на мене, це правильно. Багатоквартирні будинки не розраховані на індивідуальне опалення. До того ж нема людей, які будуть обслуговувати ті котли. Доки котел новий — усе добре, а як щось станеться, як людина його неправильно включить, хто за це буде відповідати? Вихлопні труби в тих котлів виходять просто над форточками. Знову ж, доки котли нові, ще нічого, але хто буде перевіряти рівень вихлопного газу через кілька років? Вийде так, що я відкрию форточку, щоб подихати свіжим повітрям. А буду вдихати вихлопний газ із котла сусідів. Міста повинні мати тільки централізоване опалення. Потрібно в котельнях ставити сучасніші економні котли. Цим зменшиться потреба газу, відповідно знизиться тариф.

Як ставитесь до альтернативних видів опалення?

— Там, де це можливо, їх безперечно потрібно використовувати. Але знову ж, коли йдеться про котельню, яка розміщена в центрі Вінниці й хоче переходити, наприклад на солому, то це — абсурд. Треба все робити з розумом.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Газета.ua
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 8. Sasa
  Sasa
  04-06-12, 17:16 | IP:178.74.247...
  П О С Т А Н О В А від 21 липня 2005 р. N 630
  12. У разі встановлення будинкових засобів обліку теплової
  енергії споживач оплачує послуги згідно з їх показаннями
  пропорційно опалюваній площі (об'єму) квартири (будинку садибного
  типу) за умови здійснення власником, балансоутримувачем будинку
  та/або виконавцем заходів з утеплення місць загального користування будинку.

  У разі нездійснення таких заходів споживач не сплачує за
  опалення місць загального користування будинку.

  А ПОДЪЕЗДЫ ВЕДЬ НЕ УТЕПЛЕНЫ!!!!! А ЛЮДИ ВСЕ РАВНО ПЛАТЯТ!!!!!!
 • 7. винничанин
  винничанин
  27-10-09, 19:25 | IP:95.134.71...
  Ответ Стасу:"Ты сидел и я сидел, давай и соседа посадим".
 • 6. Стас
  Стас
  27-10-09, 13:04 | IP:93.180.211...
  які ж всі розумні та добрі,слів немає. Селіться в приватну хату чи на Поділля й вам ніхто не вказуватиме. А в хрущобі всі ваші сусіди можуть собі дозволити котли? Чи котельні газ за спасибі мають палити? А совецькі труби витримають навантаження? А квартира ваша застрахована, щоб не дай боже як в Дніпропетровську було з чого збитки невинним сусідам виплатити...
  Звідки стільки злості у вас?
 • 5. винничанин
  винничанин
  27-10-09, 08:01 | IP:91.124.82...
  Я рад за г-на Аксельрода. У остальных(всех) служащих разных администраций отопление, надеюсь, не хуже? А народ...........
 • 4. Семен
  Семен
  27-10-09, 06:45 | IP:89.21.79...
  Для информации к размышлению:"Укудемик" Аксельрод проживает в многоквартирном доме по ул.Ленинского Комсомола и уже более 10-ти лет пользуется индивидуальным отоплением.Двухконтурный котел на кухне,величиной с водогрейную газовую колонку,совершенно никому не мешает,а в Виннице есть кучи специалистов,которые за символическую плату,в частном порядке обслуживают и ремонтируют эти котлы.Просто с людей надо сдирать деньги и содержать коммунистические тепловые сети-это есть факт.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)