У Вінниці розробили комплексну оборонно-правоохоронну програму

16.12.15 14:30 1116 0

У Вінниці розробили комплексну оборонно-правоохоронну програму

Комплексна оборонно-правоохоронна програма Вінницької області на 2016-2020 роки «Безпечна Вінниччина – взаємна відповідальність влади та громад» розроблена відповідно до Указу Президента України «Про Стратегію реформування судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів на 2015-2020 роки», Стратегії національної безпеки України та Воєнної доктрини України.

Головними аспектами оборонно-правоохоронної програми є зміцнення обороноздатності та удосконалення територіальної оборони, створення безпекового середовища та забезпечення правопорядку, а також боротьба зі злочинністю у сфері оподаткування та незаконного обігу товарів.

Програмою передбачається здійснення в області ряду заходів. Зокрема, організація та забезпечення призову громадян на строкову військову службу, створення умов для лікування та реабілітації демобілізованих, проведення заходів щодо підготовки до оборони території області, захисту населення від військового втручання, участь в антитерористичній операції на сході України. А також, посилення охорони та інженерне до облаштування українсько-молдовського державного кордону.

Нагадаємо, що 15 грудня ц.р. в с. Студена, Піщанського району відкрито новий відділ «Студена» Могилів-Подільського прикордонного загону

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)