До дня Святого Миколая у Жмеринці відкрили новий дитячий садочок на 240 місць

19.12.15 13:26 4129

До дня Святого Миколая у Жмеринці відкрили новий дитячий садочок на 240 місць

18 грудня у місті Жмеринка урочисто відкрито дошкільний навчальний заклад № 8 «Барвінок». Створений на базі одного з приміщень місцевої школи-інтернату, дитсадок готовий прийняти сьогодні 45 маленьких жмеринчан. На черзі ж - реконструкція другого та третього поверхів будівлі, що дозволить відкрити ще 6 дошкільних груп.

З радісною подією мешканців Жмеринки вітали голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, заступник голови обласної Ради Олександр Качур та Жмеринський міський голова Анатолій Кушнір.

«Місто Жмеринка – особливе на карті Вінницької області. Тут особлива енергетика, креативні люди, і мені дуже приємно бути тут напередодні Дня Святого Миколая, - звернувся з вітальним словом до усіх присутніх голова облдержадміністрації Валерій Коровій. - У переддень цього свята ми всі стаємо маленькими дітьми, віримо в добро, справедливість, любов, бажаємо, щоб здійснились всі наші мрії і бажання, чекаємо подарунків. І я думаю, що сьогоднішнє відкриття дошкільного навчального закладу є здійсненням мрії, адже це дійсно подарунок для наших дітей. У ці непрості дні, які переживає Україна, український народ, такі події нам дуже потрібні».

До дня Святого Миколая у Жмеринці відкрили новий дитячий садочок на 240 місць

У дарунок закладу керівник Вінниччини презентував комп’ютерну техніку, а для малечі – солодкі подарунки. Відтак із побажаннями віри, добра та мирного неба привітав жмеринчан із прийдешніми новорічно-різдвяними святами.

До дня Святого Миколая у Жмеринці відкрили новий дитячий садочок на 240 місць

З нагоди урочистої події дошкільнята приймали вітання і від заступника голови обласної Ради Олександра Качура, і від Жмеринського міського голови Анатолія Кушніра. А по завершенню урочистої частини заходу та перерізання символічної стрічки, дітлахи та їх батьки мали змогу оглянути приміщення дошкільного навчального закладу.

До дня Святого Миколая у Жмеринці відкрили новий дитячий садочок на 240 місць

За словами завідувача дитсадка Олени Яворської, роботи з реконструкції приміщення під потреби дошкільнят тривали з червня поточного року. За такий короткий термін вдалося здійснити усі необхідні роботи для відкриття в закладі двох дошкільних груп. Загалом же, по мірі виконання ремонтних робіт на двох інших поверхах будівлі, планується, що ДНЗ «Барвінок» надаватиме дошкільну освіту 240 маленьким жмеринчанам.

Фото

До дня Святого Миколая у Жмеринці відкрили новий дитячий садочок на 240 місць До дня Святого Миколая у Жмеринці відкрили новий дитячий садочок на 240 місць До дня Святого Миколая у Жмеринці відкрили новий дитячий садочок на 240 місць До дня Святого Миколая у Жмеринці відкрили новий дитячий садочок на 240 місць До дня Святого Миколая у Жмеринці відкрили новий дитячий садочок на 240 місць До дня Святого Миколая у Жмеринці відкрили новий дитячий садочок на 240 місць До дня Святого Миколая у Жмеринці відкрили новий дитячий садочок на 240 місць До дня Святого Миколая у Жмеринці відкрили новий дитячий садочок на 240 місць До дня Святого Миколая у Жмеринці відкрили новий дитячий садочок на 240 місць До дня Святого Миколая у Жмеринці відкрили новий дитячий садочок на 240 місць До дня Святого Миколая у Жмеринці відкрили новий дитячий садочок на 240 місць До дня Святого Миколая у Жмеринці відкрили новий дитячий садочок на 240 місць До дня Святого Миколая у Жмеринці відкрили новий дитячий садочок на 240 місць До дня Святого Миколая у Жмеринці відкрили новий дитячий садочок на 240 місць До дня Святого Миколая у Жмеринці відкрили новий дитячий садочок на 240 місць

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)