На Вінниччині на честь Михайла Старицького відкрито пам’ятник «Пісні»

24.12.15 17:37 1196

На Вінниччині на честь Михайла Старицького відкрито пам’ятник «Пісні»

В селі Садова Могилів-Подільського району на честь українського письменника, драматурга, театрального і культурного діяча, Михайла Старицького відкрито пам’ятник «Пісні». За історичними даними вірш «Ніч яка, Господи, місячна, зоряна», який в музичній обробці Миколи Лисенка став народною піснею, Михайло Петрович написав саме в с. Садова, де проживав деякий час у другій половині ХІІ століття.

На урочисте відкриття пам’ятника завітали: депутат обласної ради В.Цибульський, голова районної ради В.Сірант, начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю РДА Т.Чувашова, завідувач сектору культури і туризму Л.Хухлей, заступник голови обласної спілки письменників М.Вдовцов, який був ініціатором увічнення на Могилів – Подільщині імені М.Старицького, місцевий скульптор, автор роботи «Пам’ятник «Пісні» М.Крижанівський, краєзнавці району, творчі колективи, громадськість села.

Вітаючи громадськість села з важливою культурною подією, кожен з поважних гостей бажав, щоб частіше Садовою лунали народні українські пісні, а творче надбання не просто пам’яталося, а й примножувалося.

На Вінниччині на честь Михайла Старицького відкрито пам’ятник «Пісні»

Позитивні враження та гарний настрій присутнім подарували творчі колективи «ШАНС» Вендичанського селищного та «Діброва» Сказинецького сільського будинків культури.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)