Для дітей та підлітків Тульчинського району вінницькі поліцейські влаштували екскурсії

19.01.16 16:45 1615

Для дітей та підлітків Тульчинського району вінницькі поліцейські влаштували  екскурсії

У період зимових канікул поліцейські Вінниччини проводять профілактичні заходи, які допоможуть вберегти дітей та підлітків від скоєння правопорушень та потрапляння у неприємні ситуації.

Правоохоронці Тульчинського району організували для дітей екскурсії до Тульчинського краєзнавчого музею та музею ім.Суворова в с.Тиманівка.

- Дітям необхідно допомогти стати кращими, їх потрібно стимулювати до всебічного розвитку. Основне ж наше завданя - не допустити їх негативних вчинків, - розповідає начальник сектору Тульчинського відділу поліції Сергій Капелюшний.

Для дітей та підлітків Тульчинського району вінницькі поліцейські влаштували  екскурсії

В краєзнавчому музеї школярам розповіли про життя та діяльність Пестеля і Суворова у Тульчині, у тиманівсьокму музеї Суворова показали зброю, кулі, гармати та ядра до них, які були на озброєнні вояків великого полководця.

Такі заходи працівники поліції проводять постійно, допомагаючи дітям уникнути факторів, які б спонукали до негативних вчинків.

Фото

Для дітей та підлітків Тульчинського району вінницькі поліцейські влаштували  екскурсії Для дітей та підлітків Тульчинського району вінницькі поліцейські влаштували  екскурсії Для дітей та підлітків Тульчинського району вінницькі поліцейські влаштували  екскурсії Для дітей та підлітків Тульчинського району вінницькі поліцейські влаштували  екскурсії

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-служба ГУ Національної поліції у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)