Ви – молоді лідери, самі обираєте своє майбутнє, а ми допоможемо його реалізувати»

23.12.09 18:57 2983

Саме такою формулою охарактеризував Олександр Домбровський взаємостосунки, які мають існувати між владою та переможцями І обласного конкурсу «Молоді лідери Вінниччини 2009» під час спільної зустрічі в облдержадміністрації.

Ви – молоді лідери, самі обираєте своє майбутнє, а ми допоможемо його реалізувати»

В ході зустрічі сторони поспілкувалися між собою, обговорили проблеми молодіжного лідерства, і поділилися власними рецептами успіху.

Данний проект започаткований Вінницьким прес-клубом в рамках обласного конкурсу проектів громадських організацій, який вже 5 років поспіль проводить Головне управління з питань внутрішньої політики, у справах засобів масової інформації та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації.

Як відмітили організатори проекту Людмила Цимбалюк та Наталя Болховська мета конкурсу – активізувати школярів, що живуть за межами Вінниці, навчити їх справжнім лідерським якостям. Саме молоде покоління має у майбутньому спонукати місцеві громади на вирішення актуальних проблем. За словами організаторів проект був розрахований на учнів старших класів і мав стати альтернативою для молоді. Для участі у конкурсі запрошувалась молодь віком від 14 до 16 років, яка відчуває у собі задатки лідера та має бажання активно їх реалізовувати. Кожен із учасників проекту у есе «Завтра мого рідного краю – це я» висловив свої мрії щодо розвитку області, власного району, села, вулиці, зміг визначити власне місце у вирішенні їх наболілих проблем.

Півсотні школярів області подали заявки на участь у конкурсі – за його підсумками журі визначило 15 переможців, з якими і зустрілися голова облдержадміністрації Олександр Домбровський та голова обласної Ради Григорій Заболотний.
Перед очима обласного керівництва у вигляді цих талановитих молодих людей були представлені майже всі райони області. Плахотнюк Тетяна; Бондар Людмила; Несторова Марія; Лободовська Людмила; Молодовець Тетяна; Марухно Дарина; Красиленко Мирослава; Гордійчук Тетяна; Колісник Юлія; Майданик Вікторія; Цимбалюк Вадим; Демець Наталя; Лялюк Вікторія; Журавський Владислав; Куца Юлія – ці імена уособлюють справжній патріотизм та бажання відстоювати інтереси рідного краю.

Як відзначили керівники області - ця перша перемога вже свідчить про небайдужість цих молодих людей, а їх лідерські якості можуть відкрити їм великі перспективи – перспективи формування майбутньої еліти нашої області та України.
«Країна потребує молодих лідерів, молодих патріотів, які розуміють те, що ми маємо бути європейською державою, що ми маємо реформувати своє життя і свою свідомість, щоб по-справжньому відчувати себе європейцями і бути ними. Кому, як не нашій талановитій, унікальній молоді йти цим шляхом. Дякуючи Вам Подільська земля відіграє потужну роль в державі» - зазначив Олександр Домбровський.

Керівники області відмітили, що були приємно здивовані, читаючи твори молодих талантів, адже побачили, що вони вже розуміють свою відповідальність перед суспільством, самі прагнуть будувати лінію своєї долі і плани конкретних справ.
«Креативність, інтелект, прагнення бути корисним своїм землякам, своєму місту чи селу – ось що я побачив у ваших творах. «Якщо не ми, то хто?» - це дійсно правильний лейтмотив ваших робіт. Ви наче каталізатор для учнів та дітей з якими ви спілкуєтеся. А щоб досягти мети ви повинні бути оптимістами, мати бажання і вміти працювати та постійно вчитися і самовдосконалюватися. Адже ви самі обираєте своє майбутнє, а ми допоможемо з його реалізацією» - підкреслив голова облдержадміністрації.
«Проект довів, що зміцнювати і покращувати життя у своїх населених пунктах здатен кожен з Вас. Головне – це бажання працювати» - зауважив Григорій Заболотний.
А подарунком за проведену роботу, активну життєву позицію та до новорічних свят для молодих лідерів став комплект нових, унікальних книжок виданих на Вінниччині та відпочинок на ковзанах від «Льодового клубу».

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)