З нагоди відзначення 30-ї річниці трагедії на Чорнобильській АЕС жителі міста Тульчин пішою ходою прийшли до пам’ятника героям і жертвам Чорнобиля «Пам’ять, сум – Чорнобиль», вшановуючи пам’ять поклали квіти.

В рамках заходу, відбулось урочисте відкриття музею «Пам’ять Чорнобиля», розташованого на території Тульчинської державної пожежно-рятувальної частини № 14.

Участь в пішій ході взяли представники виконавчої влади і місцевого самоврядування, ліквідатори аварії на ЧАЕС, чорнобильці, громадські активісти, молодь, рятувальники, та жителі міста.

На Вінниччині відкрили музей "Пам'ять Чорнобиля"

Голова районної громадської організації «Ліквідатори Чорнобиля», ініціатор і активний учасник створення музею Василь Грубий розповів про Чорнобильську катастрофу та історію створення експозиції, закликав до співпраці, збору матеріалів та спогадів.

На Вінниччині відкрили музей "Пам'ять Чорнобиля"

Червону стрічку на вході перерізали голова районної ради Олексій Авраменко і перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Побережник. Олексій Авраменко подякував чорнобильцям-ліквідаторам за порятунок країни від атомної біди. Отець Роман подарував музею ікону Святих Отців Києвопечерських і Архієрейську грамоту. Перша офіційна екскурсія була цікавою і змістовною. Музей чекає на своїх відвідувачів!Переглядів: 2586
Поширень: 0