В Томашполі вручили ключі від нових квартир, побудованих в рамках державної програми «Доступне житло»

02.06.16 11:40 1345 0

В Томашполі вручили ключі від нових квартир, побудованих в рамках державної програми «Доступне житло»

Днями у селищі Томашпіль відбулось урочисте відкриття нового житлового об’єкту - восьмиквартирного будинку, який було зведено за програмою «Доступне житло».

Право перерізати символічну стрічку було надано голові Вінницької ОДА Валерію Коровію, голові обласної Ради Анатолію Олійнику, голові Комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» Володимиру Бабошину та керівникам району.

Вісім сімей, заручившись підтримкою «Обласного фонду сприяння інвестиціям та будівництву» на умовах співфінансування, взяли участь у будівництві сучасних квартир. Вручали ключі від власних осель Валерій Коровій та Анатолій Олійник. Від забудовника кожна родина новоселів отримала цінний подарунок для нової квартири.

В Томашполі вручили ключі від нових квартир, побудованих в рамках державної програми «Доступне житло»

У цей день ключі від квартир отримали чотири сім’ї учасників антитерористичної операції. Після офіційної частини, на запрошення гостинних господарів, учасники заходу мали змогу оглянути новозбудовані квартири.

Фото

В Томашполі вручили ключі від нових квартир, побудованих в рамках державної програми «Доступне житло» В Томашполі вручили ключі від нових квартир, побудованих в рамках державної програми «Доступне житло» В Томашполі вручили ключі від нових квартир, побудованих в рамках державної програми «Доступне житло» В Томашполі вручили ключі від нових квартир, побудованих в рамках державної програми «Доступне житло» В Томашполі вручили ключі від нових квартир, побудованих в рамках державної програми «Доступне житло» В Томашполі вручили ключі від нових квартир, побудованих в рамках державної програми «Доступне житло» В Томашполі вручили ключі від нових квартир, побудованих в рамках державної програми «Доступне житло» В Томашполі вручили ключі від нових квартир, побудованих в рамках державної програми «Доступне житло» В Томашполі вручили ключі від нових квартир, побудованих в рамках державної програми «Доступне житло» В Томашполі вручили ключі від нових квартир, побудованих в рамках державної програми «Доступне житло» В Томашполі вручили ключі від нових квартир, побудованих в рамках державної програми «Доступне житло»

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)