26 травня в м. Калинівка Вінницької області, граючись із пневматичною зброєю, 12-річний хлопчик травмував свого 10-річного друга. Дитина наразі знаходиться у Вінницькій обласній дитячий лікарні. Вирішується питання про притягнення батьків до відповідальності.

Це сталось близько 20.30 на території домогосподарства, що належить бабусі одного з хлопчиків. За словами начальника Калинівського відділу поліції Петра Скичка, діти гралися на подвір’ї , знайшли у господарському приміщенні пневматичну гвинтівку "Байкал", ІЖ-38С калібру 4.5 мм, яка належала батькові господині, та пішли постріляти з неї по дереву.

Граючись, один з них випадково здійснив постріл із гвинтівки та влучив другому в ділянку лівого ока та перенісся. Батьки, які в цей час знаходилися в будинку, почули крики, викликали швидку. Потерпілу дитину з тілесними ушкодженнями у вигляді травми лівого ока госпіталізовано до Вінницької обласної дитячої лікарні. Наразі його загальний стан стабільний.

Правоохоронцями проведено бесіду із батьками хлопчиків, з’ясовуються обставини та причини події, яка призвела до травмування дитини. Вирішується питання про притягнення до відповідальності батьків, згідно чинного законодавства.Переглядів: 1717
Поширень: 0