Начальник поліції Вінниччини Юрій Педос у Жмеринському відділі поліції провів робочу зустріч з керівництвом органів влади та місцевого самоврядування і представив особовому складу нового керівника.

У Жмеринському відділі поліції, до структури якого входять Барське, Тиврівське, Гніванське та Шаргородське відділення поліції т.в.о начальника призначений майор поліції Валерій Домбровський, який до цього часу працював на посаді заступника начальника Лівобережного відділення поліції м. Вінниці – начальника сектору кримінальної поліції.

В Жмеринській поліції призначили нового керівника

Під час представлення Юрій Педос зазначив, що Жмеринський відділ поліції є одним з кращих відділів поліції. Попереднім керівником багато зроблено по організації службової діяльності підрозділу. Завдяки зусиллям працівників відділу на території району зменшилась кількість злочинів.

- Я задоволений роботою підрозділу. Тут згуртований, професійний колектив, і я сподіваюсь, що усі добрі традиції будуть продовжені, - сказав начальник обласної поліції.

В Жмеринській поліції призначили нового керівника

Представляючи нового керівника, Юрій Педос наголосив, що він досвідчений професіонал, який має чималий досвід оперативної роботи. Після закінчення Національної академії внутрішніх справ він працював в підрозділах карного розшуку.

В Жмеринській поліції призначили нового керівника

Представники влади та самоврядування відзначили ефективну діяльність жмеринської поліції під керівництвом Сергія Кримчука та побажали йому успіхів.

В Жмеринській поліції призначили нового керівника

В свою чергу, попередній керівник Сергій Кримчук подякував керівництву ГУНП за підтримку та допомогу в організації роботи та зазначив, що йому було приємно працювати в колективі однодумців, завдяки якому було досягнуто позитивних результатів.

В Жмеринській поліції призначили нового керівникаПереглядів: 3631
Поширень: 0