В Україні триває кампанія «Лікар в кожну родину». Вінниччина за підсумками перших тижнів роботи програми посідає третє місце за кількістю підписаних декларацій щогодини. Також у лідерах серед інших регіонів – київські лікувальні заклади первинного рівня, медустанови Харкова, Донецька.

Про це розповіли фахівці обласного Департаменту охорони здоров’я під час наради з головними лікарями «первинки» області. На засіданні йшлося про кількість уже підписаних декларацій та стан перетворення закладів первинного рівня в комунальні некомерційні підприємства.

- Станом на сьогодні на Вінниччині 812 лікарів уже підключились до системи «Електронне здоров’я» та підписано 30 тисяч 980 декларацій. І ця кількість збільшується, – говорить директор Департаменту охорони здоров’я Людмила Грабович.

Вінниччина серед лідерів у підписаннях декларацій з пацієнтами

Загалом, кожен сімейний лікар щоденно заключає від шести до восьми декларацій, і це за словами очільниці Департаменту, досить позитивні показники для регіону.

Вінниччина серед лідерів у підписаннях декларацій з пацієнтами

Звичайно, під час декларування або підключення до системи «eHealth» виникають певні технічні питання, але вони будуть вирішені найближчим часом.Переглядів: 1782
Поширень: 0