Микола Джига проінспектував соціальну сферу та промисловість Хмільницького району

13.10.10 08:00 2667

Висновки – бюджетні заклади глибинки потрібно скорочувати та перепрофільовувати, а кількість перевірок, як власне і самі контролюючі служби, суттєво скоротити.

Микола Джига проінспектував соціальну сферу та промисловість Хмільницького району

Качанівська дільнична лікарня пережила уже декілька етапів скорочення. Нині тут лише 10 ліжок та 35 працівників.

Місцевий бюджет утримувати лікарню не в змозі. Приміщення велике, витрати на опалення та електроенергію високі. Та й штат необґрунтовано роздутий. Губернатор радить районній владі перепрофілювати заклад.

Цегельний завод концерну «Поділля» під час кризи і нині ледве зводить кінці з кінцями. Якщо будівельний ринок не оживе, доведеться призупинити виробництво. Крім того, підприємство потерпає від засилля перевірок.

На Уланівському агромаші взялися випускати нову продукцію – молокоприймальні пункти. Це врятувало підприємство від простою. На майбутнє ж тут планують освоїти випуск брикетів із соломи для опалення.

Цього ж дня голова ОДА у Хмільнику провів особистий прийом громадян. До губернатора звернулися сільські голови чотирьох громад. Зокрема, Жданівський голова Станіслава Ядвіжина клопотала про виділення коштів на ремонт дитячого садка. Потрібно 2 млн. грн. – чималі гроші. І дадуть їх у разі перевиконання обласного бюджету.

В Уланові на ремонт школи потрібно майже 5 млн. грн. Тоді вона стане базовою для 6 сіл. В селі Кривошиї необхідно відремонтувати 16 км дороги, аби відновити нормальне автобусне сполучення. Голова ОДА пообіцяв, що Укравтодор дорогу заасфальтує. На прийомі громадян порушували і питання про віднесення річки Спивода до заповідної зони. Місто Хмільник в очікуванні статусу державного курорту. І Микола Джига, як народний депутат, пообіцяв пришвидшити проходження і затвердження необхідних документів у Києві.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Вінницька обласна державна телерадіокомпанія
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)