Петро Порошенко: «Україна має здивувати світ»

24.05.11 15:40 2751 2

Світ втомився чекати Україну

Петро Порошенко: «Україна має здивувати світ»

Україну не вважають сьогодні серйозним гравцем у аграрному секторі світової економіки. Але може це й на краще. На науково-практичній конференції, присвяченій проблемам реформування місцевого самоврядування в Україні (м. Вінниця) голова ради НБУ Петро Порошенко зробив акцент на проблемі голоду та на місці України в її подоланні.

«Сьогодні ми на прикладі Вінниччини можемо довести, що Україна має усі шанси стати лідером серед інвестицій у сільське господарство, - наголосив він у своєму виступі, - адже ми володіємо третиною світового запасу чорноземів. Але без впорядкування ринку землі, без реформування місцевого самоврядування, без змін у податковому законодавстві нам цього не досягти».

Петро Порошенко зазначив, що світові економісти б'ють на сполох - найближчі роки будуть демонструвати різке подорожчання продуктів харчування. Близько 1 млрд людей потерпають на планеті від голоду. На інвестиційному саміті в Лондоні були визначені три країни - лідери аграрного потенціалу , і України серед них не було.

«Світ втомився чекати Україну, - вважає Петро Порошенко, - але ми можемо здивувати світ, розвинути свій інвестиційний потенціал та стати активним гравцем на ринках не лише сировини, а й якісної, конкурентоспроможної готової продукції».

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Олена Павлова
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. вдячні батьки
  вдячні батьки
  25-05-11, 10:28 | IP:77.121.117...
  Петро Олексійович, дякуємо Вам за організацію екскурсій на кондитерську фабрику для школярів... Скільки позитиву, приємних вражень, цікавих розповідей від дітей дізнаємось... Вони Ваші найкращі рекламні агенти...
  Вінниччина підтримує Ваші проекти...
  Побільше б таких людей...
 • 1. Евгений
  Евгений
  24-05-11, 22:18 | IP:178.74.253...
  Порошенко молодец ! Надеюсь с его помощью Винница будет процветать )))

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)