Турнір проводився за усіма параметрами єврочемпіонату: 16 найсильніших команд загальноосвітніх шкіл не лише грали у відповідних категоріях A, B, C, D, а й «представляли» країни-учасниці Євро-2012 у спеціальній формі відповідного кольору. Для цього перед початком ігор турніру всі команди тягнули жереб, який і визначив, котру з країн вони представлятимуть.

Міні-Євро 2012

Організували вінницьке «Міні-Євро» комітет по фізичній культурі та спорту спільно із департаментом освіти міської ради. А депутат обласної ради Сергій Кудлаєнко допоміг гравцям із формою: за основу брались кольори прапорів та символіка країн-учасниць єврочемпіонату. Ця форма юним вінницьким футболістам залишиться на згадку про турнір. А його головний «трофей» виборола збірна Ірландії (школа №15), яка у фінальному матчі зустрілась на полі із командою Англії (школа № 21). Інтрига трималася до самого кінця. Обидві команди змагалися на рівних і не поступалися одна одній. Усе вирішилось у другому таймі. Два голи відправили „ірландці” у ворота „англійців”.

Відтак, переконлива перемога стала у прямому сенсі «щасливим квитком» для юних футболістів 15-ї школи – від Сергія Кудлаєнка вони отримали квитки на матч Англія – Швеція, який відбудеться у Києві 15 червня: «Це було по-справжньому видовищне дійство. У хлопців була гарна мотивація, тому вони в кожному матчі віддавалися на повну. Нам дуже важко було дістати квитки на матч, але все вдалося. Сподіваюсь, що наші школярі і надалі так само активно будуть захоплюватися футболом. Адже, у вінницької молоді є великий спортивний потенціал. Який ми, в свою чергу, повинні розвивати та підтримувати».Переглядів: 3628
Поширень: 0