У білоруському місті Брест завершився турнір за участю чотирьох чоловічих команд.

Чемпіон України - вінницький клуб «Олімпія-Колос» у 12 матчах зазнав лише однієї поразки та вдруге став переможцем Кубка Співдружності.

Вінницькі хокеїсти під керівництвом тренера Павла Мазура випередили чемпіона Росії - «Динамо» (Електросталь), чемпіона Білорусі - мінське «Динамо» та команду «Брест».

Як стало відомо, в майбутньому формат турніру зазнає істотних змін. Число команд-учасниць може збільшитися до восьми-десяти. Великий інтерес до змагання, зокрема, помітний у Азербайджані, Польщі. Є бажання активніше включитися в розіграш у російських команд.

Наша команда вийшла в основну сітку розіграшу Євроліги багато в чому саме завдяки тому, що постійно маємо можливість зустрічатися з росіянами та білорусами в турах розіграшу Кубка Співдружності, - говорить тренер вінницької «Олімпії-Колос» Павло Мазур. - Ми награємо основний кістяк, обкатуємо молодь. Процес цей взаємовигідний. Звичайно, коли до нас в турнір прийдуть клуби з інших країн, розіграш стане ще більш цікавим і корисним.Переглядів: 3450
Поширень: 0