27 лютого у Вінниці проходитиме Міжнародний турнір зі спортивної акробатики «Зірки над Бугом»

12.02.13 16:54 2176

В облдержадміністрації, сьогодні, 12 лютого відбулося засідання організаційного комітету з проведення у Вінницькій області ХХІІ Міжнародного турніру «Зірки над Бугом - 2013».

27 лютого у Вінниці проходитиме Міжнародний турнір зі спортивної акробатики «Зірки над Бугом»

Відкриваючи нараду заступник голови облдержадміністрації Григорій Дерун наголосив на важливості для області проведення міжнародного заходу такого рівня. «Це Міжнародний захід в якому братимуть участь представники спортивної спільноти 14 країн. На Вінниччині турнір проходе з 1990 року, тому «Зірки над Бугом» - це вже бренд акробатики, і престиж нашої області» - відзначив Григорій Дерун.

Присутні на оргкомітеті обговорили основні моменти організації заходу. А саме, що стосується проживання, харчування та перевезення учасників. Безпечне та комфортне перебування в нашій області. Та головне – проведення самого турніру на високому міжнародному рівні, з відповідними призами, нагородами та відзнаками.

Урочисте відкриття турніру заплановане на 18.00 год. 27 лютого в СК «Авангард», 28 лютого та 1 березня безпосередньо проходитимуть змагання, 2 березня відбудеться фінал з нагородженням переможців.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)