Вінницький пам’ятник боксеру «Честь. Мужність. Сила» занесений до книги рекордів України

08.04.13 10:00 6612

6 квітня відбулася церемонія офіційного внесення до книги рекордів України пам’ятника боксеру «Честь. Мужність. Сила», який знаходиться біля Спортклубу «Нокаут».

Вінницький пам’ятник боксеру «Честь. Мужність. Сила»  занесений до книги рекордів України

У спортклубі «Нокаут» 6 квітня відбулося урочисте вручення дипломів Книги рекордів України - президенту спортклуба Сергію Капусті та скульптору Володимиру Овраху. Дипломи свідчать про те, що скульптурна композиція «Боксер» є єдиний і унікальний пам’ятник в Україні цього напрямку. Вручав дипломи представник редакції Книги рекордів України Ігор Підчебій.

пам’ятника боксеру «Честь. Мужність. Сила»

Зазначимо, ця скульптура відлита з бронзи, має висоту 2,5 метри і вагу 400кг.

Володимир Оврах

На урочистостях, окрім зазначених осіб, були, зокрема, голови обласного і міського спорткомітетів, відповідно, Сергій Дідик та Сергій Краєвський, директор департаменту адмінпослуг міськради Сергій Кудлаенко, отець Вікентій, заслужений художник України Володимир Козюк.

гості

В залі були вболівальники і спортсмени, що приймали участь у чемпіонаті міста з кікбоксингу. Саме у перерві змагань і відбулися офіційні урочистості. Зазначимо, їм передували виступи Народного ансамблю танців «Барвінок» під керівництвом Петра Бойко.

диплом

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Володимир Баженов
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)