Наталія Добринська ввійшла до складу Комісії атлетів НОК

09.08.13 17:22 2580

В Олімпійському домі відбулося засідання Комісії атлетів Національного олімпійського комітету України під головуванням Олександра Крикуна та за участю виконавчого директора НОК Наталії Коваленко.

Наталія Добринська ввійшла до складу Комісії атлетів НОК

На засіданні одностайно було ухвалено рішення прийняти до складу комісії нового члена – Олімпійську чемпіонку та рекордсменку світу з легкоатлетичного багатоборства Наталію Добринську.

засідання Комісії атлетів Національного олімпійського комітету України

Саме її кандидатуру комісія висунула і на участь у VII Форумі атлетів Європейських Олімпійських Комітетів та виборчій Асамблеї ЄОК, що відбудеться на початку жовтня в хорватському Поречі. Там Україну представлятимуть голова комісії атлетів НОК України Олександр Крикун, а також Інга Бабакова, яка входить в Комісію атлетів ЄОК.

Крім того, з метою створення сприятливих умов для забезпечення сприятливого мікроклімату та відновлення спортсменів було вирішено організовувати творчі зустрічі спортсменів, що тренуються на головній олімпійській базі в Кончі-Заспі, запрошуючи в гості до олімпійців діячів культури і мистецтва.

Учасники засідання обговорили питання випуску найближчим часом нового номера інформаційного бюлетеня «Атлет», поділившись думками щодо основних тематик та змісту видання.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Національний комітет України
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)