На Соборній можна побачити найяскравіші кадри спортивного життя вінничан

28.10.13 01:41 3590

Вінниччани «грають м'язами» у жовтневих вікнах корпункту Укрінформу

На Соборній можна побачити найяскравіші кадри спортивного життя вінничан

найяскравіші кадри спортивного життя вінничанНа світлинах – вінничани агітують за здоровий спосіб життя - без вікових обмежень та статусів: в одній шерензі діти та літні городяни, вінницькі і столичні VIPи -у шортах і спортивний майках, а хтось і без них :). У «12 кадрах» жовтневої фотохроніки у вікнах корпункту Укрінформу по вулиці Соборній 72 – «править бал» спорт. Свіжа експозиція – захоплення спортивним азартом європейського міста Вінниці!

Черговий парад документально-мистецького перфомансу – креативна колекція фотокореспондента Укрінформу Олександра Лапіна, присвячена різним спортивним заходам, які відбувались у Вінниці упродовж останніх двох років. Найяскравіші кадри спортивного життя вінничан можна розглядати вже з 25 жовтня.

- Наша команда журналістів обрала «Спорт» темою другої виставки не випадково. Надворі – осінь, вінничани кутаються в теплий одяг та «юзають» носовички. А в експозиції – бадьорі люди, на обличчях яких сяють посмішки. Адже спорт - це суцільні ендорфіни, заряд бадьорості і, як кажуть медики, запорука довголіття. Нам хотілося заразити земляків часточкою позитиву, яку випромінюють спортивні фото, - повідомила головний випусковий корпункту Наталія Журбенко.

найяскравіші кадри спортивного життя вінничанОрганізатори певні, експозиція стане великим сюрпризом не тільки для пересічних вінничан, які можуть впізнати себе на фото, а й для місцевих «VIPів». Посадовці обласного рівня, народні депутати та відомі політики постають у невимушених і навіть пікантних позах та образах, стаючи в один ряд з простим людом, який шанує спорт. Вінничани упізнають екс-губернатора Миколу Джигу, голів ОДА та облради – Івана Мовчана і Сергія Татусяка, очільницю Міндоходів області Ірину Зленко, столичного гостя, який не оминув увагою вінницьку зарядку – Сергія Тігіпко…

- Масове «ураження» здоровим способом життя та фізкультури запровадив на Вінниччині екс-губернатор, а нині нардеп Микола Джига. Тому він – один із найяскравіших персонажів «12 кадрів» у жовтні. На фото ніщо не приховує його відмінну форму, якій можуть позаздрити посадовці молодшого покоління, - запевняє Наталія.

Сконцентрована енергія юних бігунів у передфінішному ривку, впевнений ритм досвідченої марафонки у літах, гра м’язами чоловіків на тренажерах і граційні «па» дівчат-фізкультурниць, - це ми, вінничани у спорті. Дванадцять миттєвостей руху, сили та енергії!

Фото

На Соборній можна побачити найяскравіші кадри спортивного життя вінничан На Соборній можна побачити найяскравіші кадри спортивного життя вінничан На Соборній можна побачити найяскравіші кадри спортивного життя вінничан На Соборній можна побачити найяскравіші кадри спортивного життя вінничан На Соборній можна побачити найяскравіші кадри спортивного життя вінничан На Соборній можна побачити найяскравіші кадри спортивного життя вінничан На Соборній можна побачити найяскравіші кадри спортивного життя вінничан На Соборній можна побачити найяскравіші кадри спортивного життя вінничан На Соборній можна побачити найяскравіші кадри спортивного життя вінничан На Соборній можна побачити найяскравіші кадри спортивного життя вінничан

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)