Джейдон Кодрингтон пообіцяв нокаутувати В'ячеслава Узєлкова до п'ятого раунду

07.11.13 11:55 2734

Американський напівважковаговик Джейдон Кодрингтон ( 21-3 , 17 КО ) прибув до України для поєдинку 9 листопада проти українця В'ячеслава Узєлкова ( 29-3 , 18 КО).

Джейдон Кодрингтон пообіцяв нокаутувати В'ячеслава Узєлкова до п'ятого раунду

6 листопада о 13:00 Кодрингтон прилетів в аеропорт Бориспіль. По прибуттю Джейдон призначив собі на 20:00 тренування і відправився відпочивати після майже 16-годинного перельоту.

Джейдон Кодрингтон

Вечірнє тренування Кодрингтона складалася практично повністю з пробіжки. На біговій доріжці він провів не менше півгодини, після чого відправився на ваги і залишився задоволений своїм результатом. Вага Джейдона становить 81,2 кг і, за його словами, скинути зайві 4-5 фунтів йому буде дуже легко. Упевнившись, що все йде за планом, Кодрингтон не відмовив собі в порції протеїнового коктейлю після пробіжки .

Джейдон Кодрингтон

«Узєлков вже бував у нокаутах? Ні? Значить, я буду перший, хто зможе його нокаутувати. Я зроблю це до п'ятого раунду, - пообіцяв Кодрингтон. - Адже він нижче мене зростом , правда? Я бачив пару його боїв. Він агресивний боксер і любить йти вперед. Так от, за допомогою моїх довгих рук, я зможу зловити його назустріч, і виграти бій достроково».

Фото

Джейдон Кодрингтон пообіцяв нокаутувати В'ячеслава Узєлкова до п'ятого раунду Джейдон Кодрингтон пообіцяв нокаутувати В'ячеслава Узєлкова до п'ятого раунду Джейдон Кодрингтон пообіцяв нокаутувати В'ячеслава Узєлкова до п'ятого раунду Джейдон Кодрингтон пообіцяв нокаутувати В'ячеслава Узєлкова до п'ятого раунду Джейдон Кодрингтон пообіцяв нокаутувати В'ячеслава Узєлкова до п'ятого раунду Джейдон Кодрингтон пообіцяв нокаутувати В'ячеслава Узєлкова до п'ятого раунду Джейдон Кодрингтон пообіцяв нокаутувати В'ячеслава Узєлкова до п'ятого раунду Джейдон Кодрингтон пообіцяв нокаутувати В'ячеслава Узєлкова до п'ятого раунду Джейдон Кодрингтон пообіцяв нокаутувати В'ячеслава Узєлкова до п'ятого раунду Джейдон Кодрингтон пообіцяв нокаутувати В'ячеслава Узєлкова до п'ятого раунду Джейдон Кодрингтон пообіцяв нокаутувати В'ячеслава Узєлкова до п'ятого раунду Джейдон Кодрингтон пообіцяв нокаутувати В'ячеслава Узєлкова до п'ятого раунду

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)