12-14 грудня у Вінниці на Льодовій арені ТРЦ Мегамолл проходитиме Міжнародний чемпіонат з фігурного катання серед юніорів Vinnitsa Trophy 2013. Гала-концерт з нагоди його відкриття відбудеться 12 грудня о 17:00. Змагання триватимуть 13 та 14 грудня з 10:00 до 17:00. Тут будуть представлені як парні, так і одиночні виступи. Ці змагання завершують цикл міжнародних спортивних заходів у місті Вінниці у 2013 році.

Змагання такого рівня – це справжня подія в спортивному житті Вінниці. Такого рівня чемпіонат з фігурного катання у Вінниці відбувається вперше. Він був організований за підтримки комітету по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради. «Спорт в Україні стрімко розвивається. Міжнародний чемпіонат з фігурного катання Vinnitsa Trophy 2013 – це вже дванадцятий міжнародний турнір, який проходить цьогоріч у Вінниці. Приємно, що в ньому беруть участь спортсмени з багатьох країн. Крім того, ми розширили статус вікової групи, тому виступити зможуть як молодші, так і старші спортсмени. Цей турнір сприяє популяризації спорту, фізичного виховання, здорового способу життя», – каже голова комітету з фізичної культури і спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський.

Для участі в чемпіонаті Вінницю відвідають юні спортсмени з Росії, Білорусії, Молдови, Кіпру, Казахстану, Туреччини. Тренують спортсменів видатні фігуристи зі світовими іменами та значними досягненнями у спорті. Серед них Олександр Свінін, Ірина Жук, Світлана Ляпіна, Катерина Рубльова, Іван Шефер – заслужені тренери, майстри міжнародного класу та призери міжнародних чемпіонатів.

Суддівська бригада на чемпіонаті буде міжнародною. Як повідомила головний суддя змагань, президент Західноукраїнської ліги фігурного катання Тамара Цимбал, у міжнародному змаганні братимуть участь 200 спортсменів. «Вінниця буде представлена на цьому змаганні досить потужно – 27 вінничан захищатимуть честь міста. Для проведення цього змагання ми обрали саме Вінницю тому що тут чудові льодові майданчики, розмір яких дозволяє проводити турніри такого рівня. Ми вдячні за гостинність, з якою нас приймають у цьому місті та за всебічну підтримку у проведенні турніру», – зазначила Тамара Цимбал.

Спеціаліст із зв’язків з громадськістю ТРЦ Мегамолл Анастасія Персидська зазначила, що вхід на змагання безкоштовний. «Ми хочемо щоб цей чемпіонат відвідало якомога більше вінничан. Тому запрошуємо всіх бажаючих», – каже Анастасія Персидська.

Переможці отримають медалі, сувеніри та цінні подарунки. Попередній розклад змагань на сторінці http://megamoll.com.ua/scating.htmlПереглядів: 5521
Поширень: 0