Упродовж багатьох років у Вінницькій міській раді існує традиція – напередодні новорічних свят нагороджувати кращих спортсменів і тренерів року, що минає. За пропозицією комітету по фізичній культурі і спорту та громадської ради з розвитку фізичної культури і спорту у м. Вінниці, виконавчий комітет Вінницької міської ради відзначає кращих з кращих – переможців і призерів європейських та світових змагань та їхніх наставників.

«Відзначення спортивної еліти є чудовою традицією. У нашому місті є багато спортсменів, які досягли великих успіхів і стали відомими не лише за межами міста, області, а й держави. Сьогодні у залі є багато молодих спортсменів, на яких ми покладаємо серйозні надії. Я впевнений, що з досвідом і наполегливістю тренерів у них попереду багато перемог. Я вдячний меценатам, які підтримують спорт, розвивають його, допомагають спортсменам. Те, чим вони займаються, викликає величезну повагу», – каже міський голова Володимир Гройсман.

Разом зі спортсменами та тренерами відзначили також й батьків та рідних спортсменів, які теж доклали зусиль, щоб їхні діти досягали високих результатів. Вони отримали квіти та пам’ятні монети «650 років першій писемній згадці про місто Вінницю». Також були відзначені спортивні меценати 2013 року, які вболівають за вінницький спорт та підтримують його розвиток. Їм вручили подарунки і такі ж пам’ятні монети.

П’ятьом спортсменам, вихованцям міської дитячо-юнацької спортивної школи №2, вручили посвідчення «Майстра спорту України» та подарунки, двоє з них отримали ще й стипендію міського голови. Загалом цього року 168 спортсменів стали кандидатами у майстри спорту, 22 – майстрами спорту і 7 – майстрами спорту України міжнародного класу.

Привітали цього дня й ювілярів зі світу спорту. Почесні грамоти отримали Заслужений тренер України Людмила Пронтішева (60 років) та ветеран спорту, майстер спорту Радянського Союзу зі спортивної гімнастики Віктор Лялін (70 років), які відсвяткували свої дні народження у грудні.

Цього дня відзначили й олімпійців, якими пишаються усі вінничани. Серед них срібний призер Олімпійських Ігор у Сіднеї 2000 року Сергій Чернявський та бронзова призерка Олімпійських ігор у Афінах 2004 року Ганна Балабанова. Олімпійцям подарували пам’ятні монети та квіти.

Голова комітету з фізичної культури і спорту Сергій Краєвський теж поздоровив вінницьких спортсменів. «У цьому році спортсмени Вінниці вибороли 45 перших і призових місць на чемпіонатах Європи, світу та міжнародних змаганнях. Міська влада робить все, щоб у Вінниці розвивалась спортивна інфраструктура. З 2011 року у Вінниці облаштовано 18 мультикомплексів, де можна займатись фізичною культурою, побудовано нові сучасні стадіони і ця робота буде продовжуватись», - зазначив він.

Також цього дня у дитячо-юнацькій спортивній школі №6 подяками Вінницької міської ради та її виконавчого комітету, грошовими преміями нагородили найкращих спортсменів 2-го півріччя 2013 року, переможців та призерів Всеукраїнських та міжнародних змагань.Переглядів: 6539
Поширень: 0