Вінниця виявилась сильнішою за Хмельницький

26.06.14 10:02 4213

ФК «Вінниця» здобуває третю перемогу поспіль

Вінниця виявилась сильнішою за Хмельницький

Третю перемогу поспіль здобув ФК «Вінниця» у чемпіонаті України серед аматорів. У «Подільському дербі» вінничани вдома з переконливим рахунком перемогли хмельницьке «Поділля» - 3:1.

Вінниця виявилась сильнішою за Хмельницький

Господарі уже в першій половині гри отримали відчутну перевагу, до середини тайму відзначившись двічі. Спочатку гол на свій особистий рахунок записав Ярослав Браславський, а через декілька хвилин перевагу подвоїв Ігор Маляренко.

Вінниця виявилась сильнішою за Хмельницький

Маляренко на початку другого тайму довів рахунок на табло до 3:0. Щоправда, досить скоро хмельничани змогли один гол відквитати. Далі можливості відзначитись були в обох команд. Двічі хмельничани не забили лише дивом. В одному випадку від пропущеного голу «Вінницю» врятувала перекладина, в іншому – Дмитро Білик, який виніс м’яч уже з порожніх воріт.

Вінниця виявилась сильнішою за Хмельницький

Та до кінця матчу рахунок уже не змінювався. Перемога 3:1 стала третьою для вінничан і надалі дозволяє нашій команді розраховувати на вихід у фінальну стадію чемпіонату. Наразі у ФК «Вінниці» - 11 очок. У конкурента в боротьбі за друге місце у групі – команди «ОДЕК» (Рівненська область) – 10. Щоправда, у рівненчан є одна гра у запасі.

Фото

Вінниця виявилась сильнішою за Хмельницький Вінниця виявилась сильнішою за Хмельницький Вінниця виявилась сильнішою за Хмельницький Вінниця виявилась сильнішою за Хмельницький Вінниця виявилась сильнішою за Хмельницький Вінниця виявилась сильнішою за Хмельницький Вінниця виявилась сильнішою за Хмельницький Вінниця виявилась сильнішою за Хмельницький Вінниця виявилась сильнішою за Хмельницький Вінниця виявилась сильнішою за Хмельницький Вінниця виявилась сильнішою за Хмельницький Вінниця виявилась сильнішою за Хмельницький Вінниця виявилась сильнішою за Хмельницький Вінниця виявилась сильнішою за Хмельницький Вінниця виявилась сильнішою за Хмельницький Вінниця виявилась сильнішою за Хмельницький Вінниця виявилась сильнішою за Хмельницький

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Віталій Мельник
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)