А ви бачили як Олександр Усик на вихідних нокаутував суперника? Відео бою

06.10.14 00:38 3944

У 7-му раунді українець здолав Даніеля Брюера.

А ви бачили як Олександр Усик на вихідних нокаутував суперника? Відео бою

Олімпійський чемпіон Лондона Олександр Усик (5-0, 5 КО) завоював свій перший титул в кар'єрі, здобувши дострокову перемогу в кінцівці сьомого раунду над Даніелем Брюером (24-6-1, 21).

У 7-му раунді Олександр Усик здолав Даніеля Брюера

Після лівого врозріз удару, що просто "прилетів" в голову Брюера, той звалився на настил рингу обличчям вниз, і рефері зупинив бій без відліку.

Феєрична перемога Олександра Усика

Таким чином, Олександр став володарем вакантного титулу WBO Інтерконті у важкій вазі. Наступний поєдинок Усик може провести в грудні в київському Палаці спорту. За заявами директора К2 Promotions Олександра Красюка, противником Олександра повинен стати боксер з топ-15 рейтингу WBO.

Олександр Усик

Фото

А ви бачили як Олександр Усик на вихідних нокаутував суперника? Відео бою А ви бачили як Олександр Усик на вихідних нокаутував суперника? Відео бою А ви бачили як Олександр Усик на вихідних нокаутував суперника? Відео бою А ви бачили як Олександр Усик на вихідних нокаутував суперника? Відео бою А ви бачили як Олександр Усик на вихідних нокаутував суперника? Відео бою А ви бачили як Олександр Усик на вихідних нокаутував суперника? Відео бою А ви бачили як Олександр Усик на вихідних нокаутував суперника? Відео бою А ви бачили як Олександр Усик на вихідних нокаутував суперника? Відео бою А ви бачили як Олександр Усик на вихідних нокаутував суперника? Відео бою А ви бачили як Олександр Усик на вихідних нокаутував суперника? Відео бою А ви бачили як Олександр Усик на вихідних нокаутував суперника? Відео бою А ви бачили як Олександр Усик на вихідних нокаутував суперника? Відео бою А ви бачили як Олександр Усик на вихідних нокаутував суперника? Відео бою А ви бачили як Олександр Усик на вихідних нокаутував суперника? Відео бою А ви бачили як Олександр Усик на вихідних нокаутував суперника? Відео бою

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)