"Донбас Арена" серйозно постраждала від вибуху

20.10.14 18:05 3693

20 жовтня о півдні пролунав вибух у безпосередній близькості від «Донбас Арени». Стадіон істотно постраждав

"Донбас Арена" серйозно постраждала від вибуху

20 жовтня о півдні пролунав вибух у безпосередній близькості від «Донбас Арени». Стадіон істотно постраждав.

"Донбас Арена" серйозно постраждала від вибуху

Внаслідок надпотужного вибуху ударна хвиля завдала значної шкоди західній та східній частинам арени, – прокоментував в. о. генерального директора «Донбас Арени» Вадим Гунько. – Частина скляного фасаду обрушилася, значна його площа одержала критичні пошкодження. Також постраждали внутрішні приміщення споруди. Зараз ведеться робота з фіксації ушкоджень, блокуються небезпечні зони. У нас прохання до всіх донеччан: за жодних обставин не підходити до північної, західної та східної частин стадіону, це небезпечно.

"Донбас Арена" серйозно постраждала від вибуху

За словами Вадима Гунька, дивом ніхто зі співробітників «Донбас Арени» та людей, які перебували на її території, не постраждав. Надалі буде проведено роботи з більш точного дослідження стану конструкцій та з'ясування можливості відновлення фасаду стадіону.

Фото

"Донбас Арена" серйозно постраждала від вибуху "Донбас Арена" серйозно постраждала від вибуху "Донбас Арена" серйозно постраждала від вибуху "Донбас Арена" серйозно постраждала від вибуху "Донбас Арена" серйозно постраждала від вибуху "Донбас Арена" серйозно постраждала від вибуху "Донбас Арена" серйозно постраждала від вибуху "Донбас Арена" серйозно постраждала від вибуху "Донбас Арена" серйозно постраждала від вибуху

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-служба ФК Шахтар Донецьк
Теги: Донецьк
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)