У Вінниці пройшли "Козацькі забави"

05.11.15 17:52 25028 0

У Вінниці пройшли "Козацькі забави"

На базі спортивної дитячо-юнацької школи з веслування ім. Ю.Рябчинської пройшли спортивні змагання «Козацькі забави». За звання найсильніших та найвитриваліших боролося 9 команд. Серед учасників – як козаки, так і козачки.

Для чоловіків організували силові вправи: «Прогулянка фермера», «Закинь колоду», «Перекоти поле» та командне змагання «Перетягування линви».

У Вінниці пройшли "Козацькі забави"

Для жіночих команд – «Спортивно-козацька вікторина», змагання на вправність «Пояс української козачки» (заплітання коси з канатів), та «Смуга перешкод».

У Вінниці пройшли "Козацькі забави"

«В останню вправу включено переправу по острівцях, стрибки через пеньки, подолання горизонтальних та вертикальних обручів, метання дротиків – дартс, та закидування м’яча у баскетбольне кільце», – говорить директор Вінницького обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Віталій Копач.

У Вінниці пройшли "Козацькі забави"

За результатами змагань призи підготували як командам-переможцям, так і кращим спортсменам.

Фото з сайту Вінниця.Ок

Фото

У Вінниці пройшли "Козацькі забави" У Вінниці пройшли "Козацькі забави" У Вінниці пройшли "Козацькі забави" У Вінниці пройшли "Козацькі забави" У Вінниці пройшли "Козацькі забави" У Вінниці пройшли "Козацькі забави" У Вінниці пройшли "Козацькі забави" У Вінниці пройшли "Козацькі забави" У Вінниці пройшли "Козацькі забави" У Вінниці пройшли "Козацькі забави" У Вінниці пройшли "Козацькі забави" У Вінниці пройшли "Козацькі забави" У Вінниці пройшли "Козацькі забави" У Вінниці пройшли "Козацькі забави" У Вінниці пройшли "Козацькі забави" У Вінниці пройшли "Козацькі забави" У Вінниці пройшли "Козацькі забави" У Вінниці пройшли "Козацькі забави" У Вінниці пройшли "Козацькі забави" У Вінниці пройшли "Козацькі забави" У Вінниці пройшли "Козацькі забави" У Вінниці пройшли "Козацькі забави" У Вінниці пройшли "Козацькі забави" У Вінниці пройшли "Козацькі забави" У Вінниці пройшли "Козацькі забави"

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Вінниця.Ок
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)