В змаганнях з настільного тенісу серед держохоронців взяли участь 25 команд

09.11.15 10:22 1648

В змаганнях з настільного тенісу серед держохоронців взяли участь 25 команд

Нещодавно закінчилися регіональні змагання з настільного тенісу серед особового складу ДСО з настільного тенісу на базі Вінницького вищого професійного училища ДДСО при МВС України та СК «Колос».

У дводенних змаганнях прийняли участь 25 команд. Два представника кожної команди відстоювали честь свого підрозділу в заліках: «особистий залік» та «командна першість». Регіональні підрозділи Державної служби охорони представляли найкращі співробітники.

У командній першості найсильнішими виявились держохоронці Сумської області, друге місце вибороли кияни, а третє – команда з Харківщини.

В змаганнях з настільного тенісу серед держохоронців  взяли участь 25 команд

В особистому заліку першість отримав представник київської команди Андрій Мартинюк, другим став харків’янин Володимир Пастернак, третій – Михайло Клименко представник команди Криворізького відділу Держохорони.

В змаганнях з настільного тенісу серед держохоронців  взяли участь 25 команд

- Заняття спортом - це стиль життя і мислення сучасного правоохоронця. Тому проведення змагань серед працівників ДСО є традиційним, адже повинен зростати їх рівень фізичної підготовки та загартованості, а дух суперництва завжди стимулює та змушує покращувати свої показники і рівень фізичного розвитку, - зазначив начальник Вінницького ВПУ ДДСО при МВС України Олександр Залізняк.

Фото

В змаганнях з настільного тенісу серед держохоронців взяли участь 25 команд В змаганнях з настільного тенісу серед держохоронців взяли участь 25 команд В змаганнях з настільного тенісу серед держохоронців взяли участь 25 команд

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:СЗГ УМВС України у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)