Троє вінницьких орієнтувальників, 19-річні Анастасія Басюк і Сергій Нагорнюк, а також 22-річний Володимир Бездітний, вдруге стали Чемпіонами Світу з екстремального спортивного орієнтування (рогейн) в забігу на 24 години, який проходив 23-24 липня в Австралії.

Вінницькі спортсмени, яких підготувала заслужений тренер України Людмила Пронтішева, підтвердили свій чемпіонський титул, який уперше вони завоювали у 2015 році у Фінляндії, вдруге поспіль завоювавши перше місце на Word Rogain Championship.

Анастасія Басюк

На цьому Чемпіонаті Світу збірна України була представлена 4 командами. Окрім вінничан, які стали переможцями, у скарбничці українціі є ще одна медаль – «срібло» дівочої команди, представленої Юлією Кобець з Херсону та Веронікою Летичевською з Києва.

Сергій Нагорнюк

Загалом, на цьому Чемпіонаті Світу взяли участь майже 670 спортсменів з 18 країн, найчисельнішою була збірна Австралії, яка у підсумку завоювала 18 медалей, з яких 5 – золотих.

Володимир Бездітний

Змагання проходили у пустельному Національному парку Ross River Resort неподалік містечка Аліс-Спрінгс в самісінькому центрі Австралії.