Вінничанин Віктор Сабадаш виборов золоту нагороду на чемпіонаті з парапланерного спорту

02.09.16 15:07 2050 0

30 серпня 2016 року завершився VІІ відкритий чемпіонат Вінницької області з парапланерного спорту, який проходив в с.Нагоряни на базі молодіжного центру повітроплавання Могилів-Подільського району.

У змаганнях взяли участь 18 пілотів із різних куточків України. Було розіграно один льотний день на проходження маршруту.

Переможцем в особистому заліку став Віктор Сабадаш із Вінниці, друге місце дісталося Сергію Шибінському з Могилів-Подільського району, а третє місце посів Михайло Москалов із м.Кельменці Чернівецької області.

У командному заліку перемогла команда Могилів-Подільського району, команда Чернівецької області посіла друге місце, а третьою стала команда з Вінниці

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА