13-15 січня у місті Будапешт (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи 2017 року з сумо серед чоловіків та жінок, молоді до 23 років, молоді до 21 року, юніорів та юніорок віком до 18 років. В змаганнях взяли участь 8 вихованців міської дитячої спортивної школи № 5.

Вінницькі спортсмени виступаючи за збірну України, вибороли ряд нагород різного ґатунку. Вінничанин Важа Даіаурі, вихованець МДЮСШ №5, у вазі 92 кг завоював 5 медалей, – золоті у вікових категоріях до 18, до 21 і до 23 років та бронзу серед дорослих і ще срібло у командному заліку.

Вінницькі спортсмени привезли золоті медалі з Угорщини, де відбувся чемпіонат Європи з сумо

Олександр Рябишин (МДЮСШ №5) отримав три золота серед 18, 21 та 23-річних у вазі 60кг. Вінничанка Світлана Тросюк посіла перше місце серед дорослих у вазі 65 кг. Три золоті нагороди виборола Валерія Колесник – серед 18, 21, та 23-річних у вазі 55 кг.

Три срібла отримала Олена Нікітинська у вазі 60 кг. Золото отримав Святослав Семикрас серед 23-річних та бронзу серед дорослих у вазі 85 кг. Срібло – Вікторія Рогова в командному заліку серед дорослих у вазі 78 кг. Бронзові медалі на рахунку у Ганни Гаврищук – серед 21-річних у вазі 70 кг та у Ганни Василенко серед 24-річних у вазі 80кг.