Студентка ВНТУ Ірина Шкарапута стала чемпіонкою України з пауерліфтингу

07.02.17 12:05 2221

Студентка ВНТУ Ірина Шкарапута стала чемпіонкою  України з пауерліфтингу

24-28 січня в місті Коломия (Івано-Франківська область) пройшов чемпіонат України пауерліфтингу — класичного жиму лежачи.Участь у змаганнях взяли представники майже всіх регіонів України.

У складі збірної команди Вінницької області була і студентка ВНТУ — Інституту екологічної безпеки та моніторингу довкілля Ірина Шкарапута (група ЕКО-13).

Дівчина стала чемпіонкою України з класичного жиму лежачи серед юніорок у ваговій категорії до 52 кг, встановивши рекорд України. Також Іра здобула друге місце у абсолютній першості.

Окрім того, ці змагання були одночасно відбірковими на Чемпіонат Світу. Тож, Ірина незабаром представлятиме нашу країну на всесвітніх змаганнях. «Наступна мета — ввійти в трійку кращих спортсменок Чемпіонату Світу», — каже тренер дівчини Іван Чупринко.

Нагадаємо, Ірина Шкарапута торік посіла третє місце на Чемпіонаті світу в Данії.

22-річна Ірина Шкарапута професійно займається пауерліфтінгом лише чотири роки, пауерліфтерка пояснює, що обрала цей вид спорту, щоб бути сильною та оригінальною.